Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

VOLKSWAGEN POWER DAY – BLESKOVKA

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Rychlá reakce na Volkswagen Power Day ze dne 15.3.2021 od 13:00

Automatický transcript

Minuta: 0
Ahoj všem Zdravím vás a Sváček dělám videa o Tesle elektromobilitě, ale i technologií jako je umělá inteligence mám každé úterý streamy od 8
Minuta: 1
Není žádný aut tam na to jako upoutal pozornost. Takže já jsem se na to koukal v živák. Udělal jsem tomu komentář pro svoje patrony, který už se teď loudu je na petri on Takže kdo z vás byste měli zájem dostupný přes petriho nebo přes můj web test áček tečka tv. Nicméně dneska si tady jenom řekneme takovou kostku. A koho bude zajímat víc ten můj rozbor a podívat se na to, tak zítra v úterý v 8
Minuta: 2
A bylo tam jestli tam mluvili z různých těch divizí všichni mluvit, jako stejně jeden cíl prostě elektromobilita s různými firmami ještě do toho zapojený, takže jednoznačně super práce tady v té politice investovat do inovací jo, kde oni jednoznačně říkají budeme investovat budeme stavit továrny. Byla tam roadmapa technologií zase super práce tady digitální firma jste byli tam jako IT Crowd, který nebo respektive Energy. Cloud jako platformou, kde bude propojené asi všechno i s autama, kde auto bude využívaný jako baterka pro pro ty speciální vlastně energie zelený energie, že jo? Jako, že když vítr nefouká, když slunce nesvítí, tak aby sebrala energie z auta zase super a to je přesně propojený vlastně na ten poslední bod, kde jsem jednoznačně říkal, že na to aby se konkurovalo teslet.
Minuta: 3
Je potřeba zítra jako end-to-end a ty v podstatě začínali tu prezentaci, že chtějí být end-to-end provider, že začínají dělat do do baterií v zimě do stacionární baterií, že začíná dělat smlouvy asi s energetickými Business sama a tak dál, takže opravdu všechny ty body, co jsem tady zmiňoval, tak oni tam se toho dotkla a řekli jakým způsobem s tím chtějí pracovat, takže opravdu zatímco brát práce Volkswagen a jak říkám. Zítra si o tom popovídáme víc, takže děkuji moc za pozornost, jestli se video líbilo určitě. Nezapomeňte dát like. Těším se na vaše komentáře, kde se třeba viděli ten záznam, co si o tom myslíte vy a jinak se na vás těším na zítra na streamu, ať vám to proudí.

Předchozí video

KDE SE BUDOU NABIJET ELEKTROMOBILY?

Další video

Jak to bylo s Jarda Gumpem? Všechny peníze jsem vrátil, dnes bych to udělal jinak (Patreon bonus)