Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

TESLA OS v10.2 21.4.12

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Poslední update Tesly je z 4 týdne a neustále se neposunujeme dále. Evidentně se ladí uvolnění v11 a možná i proto se odkládá prodej nových Model S/X 2021? Co (ne)přináší tento update se dozvíte ve videu.

Automatický transcript

Minuta: 0
Tak máme tu nový update, respektive nový nový nový nový nový nový nový to byl taky důvod, proč jsem dlouho vám chce slyšet a nahrával, protože šla se nám nějak zasekla u čtyřkové ho a bytů 2021, tak se na to Pojďme podívat. Tak se podíváme. Na který máme software? závidíte že máme 21 čtyři dvanáctky čeká tedy 12V ten důvod proč jsem neukazoval žádný auditing Nicméně Pojďme si to pustit Takže vidíte, že musíme si vypnout jsem trimot, takže podržím a tady jakoby tady chrápe zatím. Tak teď to uděláme znova. Install
Minuta: 1
Now a už to běží punč, teď jsme urychlit ra23 už to jede software update in 2021 4.rar, tak update dokončen a vidíte, že jsou tady drobné vylepšení pro zimní období a nějaký opravy bagu, toť vše. Podíváme se schválně ještě na software release notes No víte, že opravdu tady předchozí byl ten vánoční apdejt. teto 20
Minuta: 2
No, tak už jsou jenom předchozí update i Nic jiného tady není čekáme čekáme na jedenáctku. Díky, že jste si pustili moje video. Doufám že se vám líbilo. Jestli jo, tak dejte like, jestli se vám líbí můj kanál zmáčkněte odebírat zvažujete koupit Teslu a Pomohl jsem vám to rozhodnutí, využijte náš referal kód dostupný dole ve videu. A pokud vás zajímají úplný finesy a věci, které jsem ještě třeba nevydal. A nechcete koukat na videa s reklamami potom. Určitě doporučuji začít odebírat přes T3. On a staňte se mým patronem, ať vám to proudí.

Předchozí video

Schillerová vs Bitcoin (bonus z Patreonu)

Další video

AUDI ETRON GT TECHNOLOGIE