Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

TESLA MODEL S PLAID 3.6.2021

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Novinky ohledně Tesla Model S PLAID. Předání prvních vozů by mělo proběhnout 3.6. a pokud bude live tak budu streamovat!

Automatický transcript

Minuta: 0
Sponzorem tohoto streamu byl úsporný balík, cz, který vám umožní poslat balík po České republice pouze za 128 Kč, bez toho, aniž byste museli chodit na poštu Dále pak Haibike Morava s obrovským skladem špičkových elektrokolo německé výroby devět. No VIP péči od testovací trati přes nabíjecí stanici až po skvělý servis, ale taky producenti a patrně webu tesláček TV kde najdete celý záznam tohoto streamu. No a pak tady máme novinky Tesla Model. S konkrétně pohled to vypadá, takže Tesla testuje vypadá to další verzi na Laguna Seca a podařilo se jí dosáhnout času, který byl pod 1,29, což je zatím.
Minuta: 1
Kort, když se podíváte, tak je to mezi pěti nejrychlejšími auta mi když je důležité zmínit, že mezi těmi pěti není žádný, který by bylo jako produkční nebo legální používat na silnici. To znamená ty auta, který to dosáhli nad tím nad tou Teslou, také jsou speciálně upravený speciály, které nemají certifikaci proto jezdit na silnici. Pokud Tesla tam testovala produkční sériově vyráběný let, tak by to byl teda masakr. Každopádně jsou nějaké fotky z toho, tak tady je vidět jednak. Je tam vidět jak kamerou sledují, co to dělá a všimněte si že má trošičku zvednutý vzadu Zadek. To znamená, že tam je nějaký nějaký spoiler ten spoiler evidentně je elektricky ovládaný, takže je zvedá.
Minuta: 2
Zvedané podle rychlosti velmi pravděpodobně jsi tam na té laguně testují, jak se to bude chovat při různé výšce, nebo už to mají otestované už jenom testuju jako ten průběh, že jo a zvedá se to postupně s nějakou rychlostí. Každopádně Tady je docela zajímavé se podívat na to. Jak probíhal vlastně vývoj, že jo toho pletla s protože tady vidíte. Tohle je myslím. Znojmo Green kužel z minulého roku, kde ta první verze měla takový letadle ten mega obrovský potom vlastně ho sundali a a měli tam takovou jako takový vidíte, že jakoby tom spoileru, tak mají přidělané ještě další takový rozšířující jo, že je evidentně, že to jako ladily. A teď tohle to co mají teď tak vypadá, že to bude asi ta finální verze uvidíme. Každopádně ještě s ním nekončím s modelem s protože se dostali zase další fotky, kdy jak vidíte, tak jednak zevnitř z toho auta, kde?
Minuta: 3
Pěkně vidět ten interiér s tím novým volantem, který Jak vidíte, tak má něco co předtím ten volant neměl. To znamená, že tady to je nějaká novější generace toho volantu, kde to vypadá, že zaplaťpámbu to vypadá na fyzické tlačítka vedle těch koleček. Což už Upřímně by mohlo ve spojení s tím, že by na displeji byli jako volby, tak tohle už by mohlo stačit k tomu, že už by tam nemuseli být. Žádné další tlačítka na tom volantu, který by byly dotykový můj mu jako jenom dojem jo, protože vy byste mohli kolečkem si volit i to kolečko jako bude velmi patrně mačkací a plus ještě můžete mít mačkací vlastně to tlačítko a s tím už uděláte kombinací, že by to mělo jako bohatě stačit. Pak je vidět, že tady je nějaký nový a zase autopilot vidíte, že jsou tam jako takové trojúhelníky na to ohřívání. Myslím si, že to teče
Minuta: 4
U těch nových produkčních vozů, že tam pořád jsou ty čárky, teď je to Nově udělané asi také do trojúhelníku. Možná že ten celý trojúhelník potom topí, nevím, ale je to rozhodně jiné, než doteď zadní dveře, tady se asi vypnu, protože zadní dveře tady vidíte, že je tady asi dole je krásně vidět prostor na odkládání zase ve dveřích auta měla sedačky jsou vidět v obojí, že jsou dírkaté. To znamená, že tam by měl být opravdu a možnost toho klimatizování, no, ale je tady jedna věc, kterou jsem nezaznamenal, že by se nějak internet všimnul. A to je právě to, co jsem zakrýval. Já tou kamerou, tak tady je vidět něco. Co je zvláštní, že tady jsou nějaké díry to ale asi zřejmě tam chybí jenom panel. Možná že tady už jako Čteme z nějakých čajových lístků, ale je to zvláštní, že tam jsou takové jako díry, který připomíná, jak kdyby to byly nějaké zásuvky, ale spíš to bude možná jenom
Minuta: 5
Jako úchytka na ten panel, který je tam vycvaknutí, ať tam není to že to vypadá, že to jako by měl pokračovat ten panel schválně řekněte, jak jak to vnímáte vy dveře nelícují Ano Ano Honzo, je to prototyp. Ale máš pravdu. Taky jsem si všiml, no, tak pojďme na teda faktory Texas a teď gigafactory Berlin masky.na Factory Berlín, kde dělá kontrolu. Jak probíhá výstavba lásko jasně řekl, že to vypadá, že produkce by mohla startovat na konci tohohle roku. No a teď teda pojďme k jedné jako velmi zajímavé věci. Potom tady máme teda Tesla EU. Tesla otevírá oficiální pobočky v Maďarsku a Rumunsku. Tesla Roadster bude vystavena vlastně v muzeu stejně tak jak byl teď nedávno, že ho cybertruck.
Minuta: 6
Tady asi Tesla oznámila, že dosáhli 25 supercharger celosvětově neuvěřitelný číslo zase.

Předchozí video

Supercharger Budějovice

Další video

Cestovatelka Dominika: v Japonsku mě zamkli v hodinovém hotelu, je to ideální místo na vraždu