Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

TESLA COUVACÍ KAMERY

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Krátké a výstižné video jaké banefity přináší kamerový systém #TESLA Tuto možnost vidět při couvání i z bočních kamer mají všechny tesly vybavené od hardware Autopilot v 2.0.

Automatický transcript

Minuta: 0
To je docela praktická věc, protože je vidět, že kdybych měl jenom tu zadní kameru, tak by oslňoval sluníčko, abych zase nic neviděl, ale díky tomu, že jsou tady ty oční kamery, tak vlastně Samsung na ně nesvítí a já jsem schopen se couvat a vidět líp, než kdybych měl jenom tu zadní kameru, no. Helmy, takže vlastně daleko líp jsem schopen vidět, jestli si něco jede a různě se střídají ty pohledy. To je dobrý mimochodem. Teď se ukazuje, jak super je mít ty kamery a že vzadu nic nevidím. Potřebuji tady jenom přeparkovat
Minuta: 1
auto. Nevíte, že tady zrcátku není nic vidět, ale přitom na kamerách a normálně krásně vidět dozadu, to je protože zadní okno nemám ještě od mraženým, že jsem rovnou do toho skočil badmon dražování, jenom potřebuji přeparkovat a vidíte, že mínus 10 stupňů a že opravdu velká kosa.

Předchozí video

Jak vznikají (debilní) zákony, krutý Pukavec efekt

Další video

70% NABÍJENÍ SE NEPODAŘÍ!