Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

KONEC POKUTÁM ZA PARKOVÁNÍ: TESLA OS v21.4.1

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Společnost Tesla dnes vydala nejnovější firmware zapracovávající poslední technologie umělé inteligence. Tento software dokáže automaticky detekovat hrozbu pokuty a automobil automaticky aplikuje protiopatření. Konec je dobám, kdy jsme museli řešit složité parkování ve městech a obvávat se pokuty.

Automatický transcript

Minuta: 0
Spousty zákazníků, hlavně ty parkující ve městech chápu, jak problematické je najít legální parkovací místo. Tesla proto vytvořila nový firmware, který umožní všem vozům Tesla automaticky detekovat přítomnost parkovací ostrahy nebo strážníka. Jakmile vozidlo Tesla zjistí hrozbu pokuty, přepne se do módu odrazování od Pokud a uplatní proti opatření, aby odradila vložení lístků za stěrač. Pokud bude vydavatel pokuty vytrvalý. Tesla přejde automaticky do módu. Vyhýbání se pokuta, v tomto módu bude Tesla neustále jezdit kolem dokola, dokud nebezpečí, vydáním pokuty nepomine. Pokud je hrozba pokuty zažehnána vozidlo zaparkuje na svém původním místě, pokud ne, pak bude pokračovat kroužením kolem bloku. Na vašem telefonu se
Minuta: 1
pak zobrazí notifikace, že Mode vyhýbání se pokutám byl aktivován a že je vaše Tesla v pohybu, pokud bude režim, vyhýbání se pokutám trvat déle. Pak se automaticky aktivuje přivolání vozů a vaše Tesla Vám přijede naproti. Jak jistě vidíte, tak z módy odrazování a vyhýbání se pokutám je parkování s Teslou bezproblémové a brzo, tak budou zapomenuty pokuty za parkování nebo jakým My rádi říkáme lístky za prémiové parkování.

Předchozí video

70% NABÍJENÍ SE NEPODAŘÍ!

Další video

SCHILLEROVÁ vs. ANGLIČTINA (bonus z Patreonu)