Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#92 Nabíječka EON Písek 50kW (Kozlovna U Plechandy) | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Jak vypadá sytém restaurace u veřejné nabíječky. Kde je nabíječka EON v Písku?

Automatický transcript

Minuta: 0
Ahoj všem, takže máme tu další díl pokračování seriálu kde nabíjet. A tentokrát si řekneme vlastně tu třetí možnost a to je, že máte restauraci někde, kde je vlastně veřejná nabíječka nějakého z poskytovatelů ČSN préčko a podobně spíš než byste si dělali. Vy si myslím, že jako logičtější, že budete mít to štěstí, že si oni to postaví někde u vás, protože Upřímně řečeno, ale myslím, že to tady už někde padlo, ale v komentářích Minimálně, ale ty rychlonabíječky stojí jako nemalé peníze. Je to třeba i milion korun vlastně stojí ta rychlonabíječka čili tím pádem mi nepřijde jako ekonomicky rozumný a že byste vlastně si pořídili rychlonabíječku pro sebe a vlastně jako provozovali tou restaurace. Zaprvé jsme si řekli, že rychlonabíječka je nesmysl pro restauraci. Pokud není na dálnici na dálnici to smysl
Minuta: 1
dává. Netypický třeba tady jsem zrovna teď v Humpolci narychlo nabíječce, že ona superchargeru. Kde právě bohužel restaurace není. Je tady jenom benzinka, která prostě má úplně katastrofální jídlo, takže já bych třeba jako uvítal, kdyby tady kousek je vlastně třeba Motorest Melikana, který jako mají rozhodně jako výrazně větší výběr jídel a radši bych se dobýval tam bohužel tady prostě není jiná možnost a musíme se dobíjet tady že jo. A je to prostě u klasické benzínky, která teda rozhodně není žádný kulinářský zážitek, takže Jinými slovy vlastně tady je opravdu pouze pro ty dálnice. Je to vlastně Pro případ, že jedete nějakou štreku a chcete vlastně se dobýt rychle poměrně na to, abyste pokračovali dál v jízdě, samozřejmě na to slouží superchargery, protože pro Teslu, jak jsme si říkali, tak ty rychlonabíječky od všech jako poskytovatelů, ať už je to a on, že jsem podobně, tak ty Zatím jsou.
Minuta: 2
50 kg hodin, což je pro Teslu prostě katastrofálně málo. Bavíme se o tom, že se dobijete třeba za nějaký jako 2
Minuta: 3
to teda. Cena neplacení nabíjení, ale za velmi velmi rozumnou cenu a to jsou 3 kg 3 Kč za kilo, což je super cena, to je v podstatě dá se říct o malinko víc, než když dobíjíte doma, takže jako opravdu super super cena. No a hned vedle vlastně té nabíječky v Písku. Tak je také velmi slušná Restaurace, která se jmenuje Kozlovna u Plechandy. Já musím říct, že je to ta z lepších restauracích vařit poměrně slušně dobře obsluha taky v pohodě a je to přímo v centru Písku. Kde je to hned vedle toho slavného jako jejich mostu, že jo historického s tím chráněného je unést kým. Takže je to takový jako příjemné, když jedete do Jižních Čech, tak si tam zastavit na nabíjení, dát si tam jídlo a prohlédnout si Písek zatím co jsem vám dobíjí auto. To je přesně ten krásný model, kde ta nabíječka má být. K čemu má sloužit za rozumné peníze, prostě všechno se tam krásně potkalo. Takže pojďme se na to podívat.
Minuta: 4
Takže tady je nabíjecí stanice v Písku. Jak vidíte vlastně neonem. a financován Evropskou unii a jsem napojený přes redukci. Tričko. Nicméně, ty dvě věci jsou jako klasický na jeden okruh. Takže jenom jedno auto se může nabíjet. A takový trošku Geocaching. Když jsem byl tady hledal tady jsou jak vidíte parkovací místa, takže to tady vedle nějaké té budovy. A vlastně tady za ten roh potom. Tak to mi to restaurace, takže restaurace je tady za rohem. nabíječka Takže tohle restaurace
Minuta: 5
hned vedle nabíječky tady tou cestou takhle krásně za roh je nabíječka v Písku restaurace docela dobrá Mimochodem restaurace hned vedle. slavného mostu 10% u Písku Pokud se vám líbilo moje video. Dejte mi prosím like. Pokud se vám líbí můj kanál, začne to odebírat to stačí zmáčknout moje logo. No a líbí se vám Tesla a zvažujete o tom si koupit nezapomeňte využít. Náš refferal kód, který je dostupný dole v komentářích. Takže ať vám to proudí.

Předchozí video

PAVEL NOVOTNÝ ukazuje Řeporyje: vraky, Rusko, bulvár, kostel...

Další video

#93 Q&A Jak kontaktovat Teslacka? | Teslacek