Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#83 Q&A Jak nastavit Tesla Sentry mode a DashCam USB | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Jak připravit USB disk pro použití pro Tesla DashCam a Sentry Mode?
Jak se ukládá DashCam?

Automatický transcript

Minuta: 0
Sentry módu a hlavně teda dashcam tak Potřebujete nějaké USB paměťové? Doporučuji samozřejmě nějaký minimálně 32GB nějaký kvalitní, protože se bude furt přepisovat a Jediné co tak ho musíte vložit tady do jednoho z těhle těch dvou slotu. Nemůžete ho dát někam jinam, že tyhle sloty jsou datové a eště, jakmile ho tam vložíte. Tak auto, tak auto automaticky detekuje. A tady v tomhle tom místě Jakmile zjistí, že tam máte správně vytvořený adresář, který si ukážeme. Tak zprovozní ten dashcam a začne nahrávat, ať už ten centrum od tak.
Minuta: 1
Tak vlastně ten dashcam. Tak Víte, že už to že už jsi všechno očích a už se to spustilo a tohle to červený, co tam je, tak značí, že probíhá nahrávání, že to funguje. Je tady ještě funkce, že když na to klikne the takhle, tak se vám tahle ta nahrávka uloží a zůstane uložená. Jinak ty ostatní se automaticky přepisují. To znamená, že když by se stal nějaký incident, tak na to klepněte, aby se vám to náhodou ne připsalo. A nebo samozřejmě se dá jako vytáhnout USB, že jo a pak to tam zůstane zapsané. Bavíme se teda. Teď o tom jdeš k mu o tom Centre módu, ten se zaznamenává úplně separátně automaticky. To si ukážeme, tak
Minuta: 2
budeš jako je třeba tohle je důležité na to připravit. To znamená, že tady je třeba vytvořit adresář Tesla Cam. Tak jak tady vidíte, ale strašně důležité jsou velké malé písmena, protože Tesla běží na Linuxu a ten je case sensitive a on potom si sám už vytvoří tyhlety adresáře. Tady v tomhle tom je ten běžící data, to znamená tady. Já jsem teď zrovna jak jsem se s tím hrál vyndaval ten dával, tak jsou tam tak je tam jenom s ní 1 nahrávka a jak vidíte, tak ta Tesla automaticky ukládá přední kameru levné a levý zadní a pravý zadní zrcátko jakoby jo. Potom je tady fave clips. A to je právě pokud zmáčknete, ten to tlačítko nahoře a nebo sentry Mode. Takže tady se vám ukládá automaticky sentry Mode včera, jak jsem si s tím hrál. Tak
Minuta: 3
tak tady jsou vidět, jak jsem testoval ten sentry Mode. Jo tady to je v tomhle se jinak tady tohodle se neděste to je protože si musíte uvědomit, že vlastně Ona pracuje s daty jako umělé inteligence a automaticky jasně vyhodnocuje, pokud se tam něco hýbe a pokud ne a samozřejmě pokud se tam nic nehýbe, tak ona ten obraz nepotřebuje a proto není důležité, aby si ho ukládala, takže občas jsou tam takovéhle takovýhle jako prokliky, ale jakmile se tam něco hýbe, tak se to přestane, což bude vidět potom v těch nahrávkách, které si ukážeme moje video. Dejte mi prosím like. Pokud se vám líbí můj kanál, začne to odebírat to stačí zmáčknout moje logo. No a líbí se vám Tesla a zvažujete o tom si koupit nezapomeňte využít náš refferal kód, který je dostupný dole v komentářích.
Minuta: 4
Takže ať vám to proudí.

Předchozí video

#82 Tesla Model S.3.X.Y Sentry Mode 1.0 | Teslacek

Další video

#84 Tesla Model S.3.X Dog Mode | Teslacek