Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#64 Tesla Model X Spotřeba (22” kola) | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Testování spotřeby Tesla Model X s 22” koly

Automatický transcript

Minuta: 0
Ahoj všem Na závěr mého testu s tím x-cam jsem si připravil takový testík spotřeby. Podíváme se do Ústí a zpátky, ale výhoda tohodle je, že vlastně ta cesta do toho Ústí vede mixovaný módu, to znamená okresky plus z dálnice, když ti dálnice je tam výrazně míň a zpátky je to vlastně pouze dálnice. Takže si krásně budeme moct srovnat nějakou mixovanou spotřebu versus v podstatě plnou dálnici na 130. Takže pojďme Tak si uděláme cestu ode mě z domova se za berounem do Ústí nad Labem Kam Jedu na schůzku a pak se pak ho vrátím Kubovi, když jsem to když to jedu vím s kým tak to teda. Upřímně řečeno vypadá dost. Podobně to není ten návrat je někde kolem jako pod 10% Je pravda, že jsem tam byl teda v zimě.
Minuta: 1
Takže upřímně řečeno ta větší baterka opravdu v tom zrovna jako hodně blízko j&t 75c nebo 80 se v tom skoro ale uvidíme. Samozřejmě tohle se počítá teď na základě té průměrné spotřeby. Teď se nám už tady oteplilo. Už je devět stupňů a vidíte, že dojezd mám nějakých plánovaných 380 km počítaných 381 km z té dlouhodobý průměrné spotřeby a upřímně řečeno. Venku je nádherně, takže bychom se měli dostat na nižší hodnoty, uvidíme na výškové nastavení Standard. A řidičský profil illmod a komfortní řízení. Tak jak to jezdím u sebe? Schválně, jestli to dostanu níž než jezdí Kuba se svým Rudy, který xmodem permanentně zapnutým, dorazili jsme na místo 128tkm
Minuta: 2
255w na kilometr, což je vyšší než u mě, ale není to zase až tak hrozný, jo. Je to v podstatě vyšší než moje zimní spotřeba. A mimochodem se nám krásně o teplouše 15 stupňů, takže opravdu dobrý. Teplíčko ideální podmínky, uvidíme, co se spát, že Skončili jsme jednání a vyrážíme vrátit auto Kubovi. Jak vidíte, tak to tady ukazuje, že bysme měli dojet ještě s nějakýma osmi procent. Takže docela docela na pohodu. I když jsem tady trošku povozil míst nějaký a vracím se ze schůzky. Víte, že jsme celkově ujeli 600 Pardon 265 km 70 kg jsme spotřebovali, to znamená v podstatě 70
Minuta: 3
procent baterky a 265 kg watthodin průměrná. Nicméně cesta zpátky výrazně vyšší spotřeba. Jak vidíte na dálnici, což odpovídá tomu, že to je prostě vyšší a tím pádem holt v těch vyšších rychlostech má vyšší spotřebu, že pokud byste jeli třeba 110 a dál. Výrazně jiná spotřeba než těch 130. Zbývá nám ještě ukazuje nějaký 42 km a krásných 16. Bylo moje video. Dejte mi prosím like. Pokud se vám líbí můj kanál, začněte odebírat už stačí zmáčknout a moje logo. No a líbí se vám Tesla a zvažujete o tom si koupit nezapomeňte využít. Náš refferal kód, který je dostupný dole v komentářích. Takže ať vám to proudí.

Předchozí video

Zajímavosti o Wikipedii, které vám nikdo jiný neřekne. Rozhovor se správcem české Wikipedie

Další video

5 věcí, které by měl o EU vědět každý. Se Sandrou z Dejepis Inak (rozhovor)