Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#56 ČEZ Nabíječka Benzina (České Budějovice) | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Kde se nachází nabíjecí stanice ČEZ v Českých Budějovicích.

Automatický transcript

Minuta: 0
Teď si zkusíme najet na nabíječku ČEZ v Českých Budějovicích, která Včera večer byla pro mě takový malý Geocaching a musel jsem to vzdát a jel jsem na Globus, tak se pokusím to najít ve dne, aby jsem si to markl v navigaci. Protože podle Google Maps je v Tesle. Ta nabíječka by mělo být tady někde jaké Benzina, ale tam jsme zajeli včera a tam nikde nic nebylo a tady jsem mělo jet nějak dorifto taky zatáčky a to jsem to jsem přejel, tak uvidíme. jeden tn.cz na hotelu a nejsem žádný říkal,
Minuta: 1
že to musí být ekologicky někde blízko. No tak jsme tady. Takže ta nabíječka je rovnou u benziny. Tak bohužel teda v noci jako byla špatně osvětlená, vůbec jsme to přehlédli, no. Ale říkal jsem si, že podle navigace by to mělo být někde tady. Jdeme nabíjet. můj střední kufr jako většina elektromobilitu plný jízdních redukcí Amnesia demo NATO Potřebovat zase. čip Objednala.
Minuta: 2
Máš tam jede 200 kg. Hello píše to za nějakou hoďku. nabitý stříhat videa

Předchozí video

O2, T-mobile, Vodafone - proč jim platíme takové peníze? Kdy konečně zlevní data? (rozhovor)

Další video

#57 EON Nabíječka Globus (České Budějovice) | Teslacek