Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#55 Tesla Autopilot – Parkování | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Jak funguje automatické parkování v Teslách?

Automatický transcript

Minuta: 0
Takže auto, když jede kolem, tak si změří, jestli se tam vejde. Musíte tedy pomalu a ve chvíli kdy dát a vlastně blinkr. Tak auto poznám, že je tady parkovací místo. To poznáte podle toho, že tady uviděla park se objeví Péčko a jakmile dáte zpátečku, tak se vám tady objeví a s tím menu, kde si můžete na this time a nebo dáte start a tady vidíte to místo co to poznalo, jo, takže dáme si teď držím na brzdě. Dáme si start. Jo a teď vlastně auto začne parkovat samo. To je funkce Kterou miluje moje žena. Včetně
Minuta: 1
toho, že ona si takhle zajede. Snaží. Jako aby bylo uprostřed té díry vždycky, takže samo se takhle krásně zaparkuje. hotovo, autoparco blít Jsme tady stejně, tak funguje i parkování podélně nebo respektive. Teda naopak kolmo zdá takhle, když tady vidíte tuhle tu situaci, tak když to přejedu a zase dám zpátečku, tak auto tady uviděl o to tady u vědělo to parkovací místo jo, tady vám to nakreslí, jo? A zase start. A už to už to jede samo.
Minuta: 2
Speciálně Pokud je to nějaké místo, kde jste byli. Což já jsem byl, tak on si to zapamatuje a je schopen potom takhle krásně za je líbilo moje video. Dejte mi prosím like. Pokud se vám líbí můj kanál, začne to odebírat to stačí zmáčknout moje logo. No a líbí se vám Tesla a zvažujete o tom si koupit nezapomeňte využít. Náš refferal kód, který je dostupný dole v komentářích. Takže ať vám to proudí.

Předchozí video

#54 Recenze Tesla Model 3 Performance (EU Verze) | Teslacek

Další video

Očkování: Neočkovat děti je sobecké a nebezpečné - Jan Konvalinka | Neurazitelny.cz | Stůl pro tři