Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#43 Tesla OS FW 19.4.2 (Mrtvý úhel) | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Update přináší:
– Zvukový signál pro varování před “mrtvým úhlem”
– Možnost nastavení “geo lokality” pro sklápění zrcátek
– Italštinu a Holadštinu
– Úpravu ovládání klimatizace

Automatický transcript

Minuta: 0
Takže ahoj všem. Máme tu další update. Takže tohle je teda to varování Blani spotu, jo, který tam byl už dřív. Akorát že tentokrát už tam je konečně nic zvuk. Takže to je super, že vás to varuje nejen vizuálně, ale i zvukově, ale co je důležité, tady se píše i jsem si to vyzkoušela. Ukážu vám to, že se tady píše, že to je opravdu jenom při kolizi, jo, takže já jsem to pokoušel nahrávat, ale podařilo se mi to jenom jednou vyvolat a bohužel jsem zrovna neměl zapnutou kameru a je to opravdu jako to jenom ve chvíli, kdy jako Devo opravdu kolizní situaci, jo? Míjíme kamion. Se do něj
Minuta: 1
nacpat. A nic to nedělá. Nechápu. v 5
Minuta: 2
tak jenom červená tohle fakt nedám to psychicky, což je docela nebezpečné nahrávat auto folding Mirrors Bison location, tak tady tohle to je o tom, že si můžete nastavit třeba ve chvíli, kdy vyjíždíte do garáže, že se vám budou sklápět zrcátka. Jo nebo do nějakých úzkých míst prostě o kterých. Víte, že tam je problém zrcátka, takže je možné vlastně si to k tomu nastavit. Jo a bude to zase podle geofence, že jo geolog Ali ty se zapíná, takže pátek, tak to je vlastně tady hned v tom icontrols i tady Nově vlastně Fold. Jo to znamená sklopit, jo, takže se vlastně sklopit zrcátka a vidíte, že je tady z-fold Mirror's Edge dislocation, jo, takže jakmile tohle zmáčknete, tak auto si zapamatuje, že
Minuta: 3
jakmile byste přijeli na tohle to místo tak ty Tak se vám sami vlastně sklopí, jo, když to tady zruším. Tak se to zase zruší vlastně jo? Time tímto zase zase zrcátka zvednete, že to je novinka v tomhle a dej tu nová podpora jazyku. Tak to se nás Bohužel zatím netýká, je tam Nově Přibyla podpora italštiny a holandštiny jo, no a tady je potom změna vlastně Cold weather, což Teda upřímně řečeno fakt jako je krásně vidět, jak přesně ty věci, které člověka jako napadnout, že by mohlo být lepší. Tak se prostě postupně vylepšují. Jo to zná, ať už je to ten zvuk vlastně toho varování z toho Blind Spot u tak, tak vlastně to lepší upravení toho nastavení vlastně kolem klimatizace a vlastně teploty jo, takže a to je tak, že vlastně tady.
Minuta: 4
Když jsi když jsi Nově, otevřete mě topení nebo respektive. Otevřete si to menu a sněz to s tou klimatizací, tak je tady. Nově vlastně ovládání toho té klimatizace a zároveň vlastně těch tepelných věcí. Což je prostě super, že člověk nemusí nemusí přepínat jako To bylo před tím, jo. Takže tady vlastně si můžete krásně zapínat vlastně vytápění všech těch věcí, co potřebujete a a vypnout a tady vlastně jsi si můžete nastavovat třeba jako. Intenzitu, že ho větráku. A pak zase zapnout na auto. A je to všechno v jedné obrazovce. Tak to je super. Tak jo, tak ať vám to proudí.

Předchozí video

#44 Rok s Teslou Čím jsem jezdil a proč si jí pořídil | Teslacek

Další video

Roman Vaněk: Zlenivěli jsme natolik, že přestáváme používat vlastní rozum | rozhovor | Stůl pro tři