Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#37 Tesla Mobile App 3_8 Update FW | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Jak se dá aktualizovat FW Tesly z “obývacího pokoje”? Ukážeme si poslední novinku Tesla Mobilní aplikace 3.8

Automatický transcript

Minuta: 0
Ahoj všem, takže dorazil další Tentokrát je to jenom nějaký Security a právě prostě nějaký nějaký peču Nicméně Využil jsem toho k tomu, že si ukážeme jak se dá dělat vlastně aktualizace C mobilní aplikace jo. Co je důležité. Tak vlastně aktualizace firmwaru se nedá dělat, když to zapojené na supercharger 100. Mobilní aplikace vám to řekne samo, že že to prostě nejde. Nicméně jde to dělat, když jste na nabíječce doma, což si ukážeme. Akorát že v průběhu se vám to odpojí, prostě nemůže se to odpojit, jak se restartuje počítač a tak se odpojí napájení, pak se to zase samo zapne. Může se odpojit vlastně alarm a tohle to tam všechno uvidíte. No a ta hlavní výhoda vlastně co za tím je, tak je ta, že je super, že vám přijde. Jasně notifikace do do telefonu, že je stáhnuté update, takže vlastně vůbec tomu autu už nemusíte ani chodit mátou zaparkovaný.
Minuta: 1
Barákem asi z domova si nastartujete abdejt a nemá jako je to všechno na dálku, takže to je super. Takže se podíváme, jak se to dělá ty aplikace tady vidíte, jak přibité položka software update, kde zmáčknete. A víte, že to zabere přibližně hodinu a něco což většinou je to tak 30 minut hotové upozorňuji, že nebude fungovat displej a že po chvíli nemusí fungovat alarm jo, takže dáme install a už to probíhá a tady vidíte, že mě to upozorní software audit začne a Za chvilku se to spustí, takže máme tu notifikaci, že už aby proběhl vidět, že to je ty vole, za půl hoďky už se zase i nabíjím a mezitím se to přerušilo nabíjení Mimochodem na supercharger se nedá dělat, tak
Minuta: 2
dejte to tam samo napíše no, takže jak to ale za cenu to bylo moje video. Dejte mi prosím like. Pokud se vám líbí můj kanál, začne to odebírat to stačí zmáčknout moje logo. No a líbí se vám Tesla a zvažujete o tom si koupit nezapomeňte využít. Náš refferal kód, který je dostupný dole v komentářích. Takže ať vám to proudí.

Předchozí video

#36 Q&A Ojetá Tesla na co si dát pozor při koupi | Teslacek

Další video

Milan Fiala: eVisions - Nejlepší čas na expanzi je právě teď