Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#31 Tesla Mobile App 3_8 Media | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Jak se dá ovládat audio soustava přes mobilní telefon?

Automatický transcript

Minuta: 0
No ahoj všem. Tak to máme poslední díl seriálu od té mobilní aplikaci a tentokrát si budeme povídat v sekci média, která se konkrétně objeví Pouze pokud vlastně je auto. On jo, pokud jste třeba v autě, nebo pokud někdo je v autě a To auto je zapnutý, tak se vám i vlastně ta funkce toho ovládání těch médií, to znamená můžete ovládat rádio můžete ovládat Spotify a přidávat ubírat hlasitost prostě na tak dál. Jo K čemu je to dobré, když tě to dělá přes internet, což jako upřímně. Kromě toho, že jsem schopný manželce, když spí půjčím auto také ovládat ovládat rádio. Tak kromě takovýhle jakože Joker, tak čemu to je. Přemýšleli jsme nad tím s Kubou a Kuba měl super nápad a je to docela. To dává smysl, že ve chvíli kdy vlastně Spíte v autě, jo. Na co je mimochodem ta úplně super, že jo, protože tady máte klimatizaci. Nebo topení
Minuta: 1
Který moc nežere. Já vlastně můžete tady v tom kempovat úplně bez problému, takže se hodně v tom autě spí, takže když když jste vlastně vzadu, tak je pravda, že je hroznej vopruz. Prostě se tady protahovat proplétá ovládat ovládat vlastně na tom na tom panelu, že jo, tak je daleko. Lepší ho sněz i zezadu pěkně ležet a a ovládat si to vlastně z telefonu a můžete si potom když si řeknete už jdu spát, tak si vypněte a nemusíte se sem pro pojišťovat. Takže na to je to super. Takže pojďme se na to podívat. Takže jsme v autě, abychom si ukázali ty Media ovládání médií. To znamená, že tohle to opravdu rozsvítí, jo. Jak vidíte Pouze, pokud jsi někde v autě a vlastně tady v tomhletom menu můžete ovládat vlastně to co máte připravený hotová, teď hraji ze svého telefonu, jo? Můžu můžu vlastně.
Minuta: 2
Přes internet, jak vidíte snižovat hlasitost. Můžu si posouvat na další písničky, ale silně fouká a dokonce se může posouvat i Felt. Co znamená to je vlastně to co mám tady dole ty faberes uložené, tak se můžu v tom posouvat. Přepínám. Jo, takže překoná věcička vám líbilo moje video. Dejte mi prosím like. Pokud se vám líbí můj kanál, začne to odebírat to stačí zmáčknout moje logo. No a líbí se vám Tesla a zvažujete o tom si koupit nezapomeňte využít. Náš refferal kód, který je dostupný dole v komentářích.
Minuta: 3
Takže ať vám to proudí.

Předchozí video

Zabila a snědla zebru. Její hlavu má v obýváku. Lovkyně Michaela Fialová má jasno (rozhovor)

Další video

#32 První Tesla Model 3 v ČR (USA verze) | Teslacek