Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#30 Tesla Mobile App 3_8 Summon (Beta) | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Jak funguje Tesla Summon? Co to dělá? K čemu je to učené? Pozor tato funkce vyžaduje: Enhanced Autopilot balíček

Automatický transcript

Minuta: 0
No ahoj všem, tak máme to další díl našeho seriálu mobilní aplikaci a tentokrát si teda budeme povídat ve funkci, která se jmenuje takzvaně summon neboli jako přivolání, tady je důležité zdůraznit, že ses jedná v tuhle tu chvíli ov-10a. Je to beta verze, takže spíš teda nula. Teď 9
Minuta: 1
Háček, ale je že samozřejmě Tesla, aby se nic nestalo, tak tam má bezpečnostní funkci, že potřebuje rozpoznat klíček jo potřebuje prostě, aby jste vy, aby věděla, že jste sklíčkem u auta a tím pádem, aby věděla, že jste schopni koukat se co se děje, aby náhodou To ne ne ne nabouralo vlastně do něčeho, co nemá. I když samozřejmě v tu chvíli plné fungují senzory a to auto se dokonce i vyhýbá prostě věcem a tak dál, když je vidí a tak dál. Nicméně bohužel a myslím si, že tohle je jako velký problém toho, že já mám konkrétně Hard r20d nemá vlastně externí anténu na Bluetooth, jo, protože jsem viděl videa, co se týče jako model 3 a tam jako ten summon funguje výrazně lépe můžou být výrazně dávno toho auta a je to tím, že oni mají vlastně externí anténu na bluetooth a můžete to ovládat z telefonu, ale co se týče hardwaru na to udělám.
Minuta: 2
Potom separátní video, kde to také jako zajímavý topík. Jak se postupně hardware vyvíjela, kam si to vyvíjí Nicméně Tak tomu samo No teda Takže jak jsem říkal. Jo je to je to jako ten ten účel toho je super, ale bohužel teda v tom mém případě to zatím jako ještě úplně nefunguje Musk Slibuje a vlastně že tak nějak do měsíce a něco by měl vyjít jako úplně nová verze toho samo bude úplně na jiném levelu. Kde byste měli ovládat to auto vlastně jako auto na dálkové ovládání, ale zase Obávám se, že tohle bude hardware dva plus 2,5 plus, protože nedokážu si úplně představit, že by jste řídily to auto přes internet, jako ty lepence jsou tam prostě je pomalý a a bude to vyžadovat. Určitě je prostě příjemný připojení Bluetooth. A nebo by to muselo se napojit na wifinu, ale ta wifina vás tě v tom autě jel jenom receiving není udělaná na to, že by to mohlo sloužit jako jako chápeš jako Jak se spojit, takže
Minuta: 3
I s tím mobilem k tomu nepřipojíte, takže to moje moje jako předpoklad je, že by to mělo být čistě asi založený na Bluetooth, ale to jsou to jsou spekulace. Uvidíme, až bude ten fajnor illies. Takže pojďme se podívat na to, co dělá ten summon. Takže na summon je tady hodně větrno, ale vyzkoušíme. No zatím je to jenom dopředu a dozadu. Takže Dáme si třeba couvání, ale musí to být v autem opravdu blízko, aby to zachytilo klíček. Jo a Vidíte, že teď dozadu do práce. To je dopředu jo, ale ne vždycky to funguje. Uvidíte, že teď zrovna zase nechytlo to klíček, jo. Takže je to prostě betaverze, počkáme si na tu plnou verzi, která by měla vyjít každou chvíli bylo moje video. Dejte mi prosím like.
Minuta: 4
Se vám líbí můj kanál. Začne to odebírat to stačí zmáčknout moje logo. No a líbí se vám Tesla a zvažujete o tom si koupit nezapomeňte využít náš referát, který je dostupný dole v komentářích. Takže ať vám to proudí.

Předchozí video

Leon Jakimič o českém sklářství a budování Lasvitu

Další video

Zabila a snědla zebru. Její hlavu má v obýváku. Lovkyně Michaela Fialová má jasno (rozhovor)