Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#29 Tesla Mobile App 3_8 Lokalita a Navigace | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Jak můžete zjistit kde máte zrovna Teslu z mobilu? Jak poslat adresu co dostanete od kolegy nebo známého emailem přímo do auta ?

Automatický transcript

Minuta: 0
Takže ahoj všem. Máme tu další pokračování toho seriálu a mobilní aplikace další vlastně menu je lokalita location, kde teda To auto je. Takže tohle je samozřejmě jako bezkonkurenčně dobrý na to, abyste věděli třeba kde jste si to auto zaparkované, takže vlastně kdekoli ji necháte a samozřejmě musí být teda na internetu, tak vlastně se můžete podívat, kde ona stojí a můžete samozřejmě k ní dojít, protože vidíte. Kde stojí ona, i když stojíte, vy jo, to je jedna funkce další funkce je samozřejmě to, že tahle tahle vlastně fíčura dělám z Tesly vlastně ne ukradnuté auto jo, protože jakmile zloděj ukradne. Tak tohle ženou byl ten to se nedá nikde vyrvat, že od toho aby se krásně můžete koukat s policií.
Minuta: 1
No takže to je jako další Funkce a potom já to já to třeba využívám jako ve chvíli, kdy půjčím auto ženě a třeba potřebuji vědět jako kdyby už se vrátí nebo kde zhruba je jestli třeba zrovna už jako nakupuje tady v Berouně. Tak už vím, že za chvíli bude doma tak dál. Takže takže je to jako dobrý na to, že člověk má jako přehled, co se děje jo, no. Takže pojďme se na to podívat i Další bod je lokalita zná tady mám to ukáže, kde jste? Vy, to je tam kulatá tečka. A kde auto? To je ta šipka. Jo, že Ty jsi tady přepnout na zobrazení vlastně Google. Maps jako nějakého toho leteckého pohledu. Jo a můžete si tady přepnout mezi tím jestli chcete se koukat na auto.
Minuta: 2
Nebo na sebe jako vycentrovat. Jo a to je v podstatě asi tak všechno jo. Takže je to je to opravdu informativní aplikace. Zatímco se nabíjíme, tak se ukáže, jak se dá tady z mailu třeba krásně najít. Vlastně to co potřebujeme. Jo to zná tady mi poslali. Kam mám jet na hory? Okopíruji si to, tady si otevřu navigaci, jo. Tady si to dám do navigace pic bum jo, mám to tady a teď tady dám Share on a jedu si Tesla aplikace Pink sending. Pink informations a tady už mi to našlo a nabíjení Teď
Minuta: 3
je krásně vidět prostě, že už kam mě to naviguje. Při to naviguje na místo. Nota, co tam líbilo moje video. Dejte mi prosím like. Pokud se vám líbí můj kanál, začněte odebírat, už stačí zmáčknout moje logo. No a líbí se vám Tesla a zvažujete o tom si koupit nezapomeňte využít. Náš refferal kód, který je dostupný dole v komentářích. Takže ať vám to proudí.

Předchozí video

#28 Tesla Mobile App 3_8 nabíjení | Teslacek

Další video

Leon Jakimič o českém sklářství a budování Lasvitu