Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#26 Tesla Mobile App 3_8 Klimatizace | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Jak se nastavuje klimatizace v Mobilní aplikaci? Co vše se tam dá nastavovat?

Automatický transcript

Minuta: 0
Takže ahoj, všem jsme v sérii teda na pokračování o té mobilní aplikaci, jako první si ukážeme ovládání ty v autě jo nebo vůbec celého ekosystému kolem ti teploty tahle funkce. Upřímně řečeno je nejpoužívanější funkcí, kterou vůbec jako v té aplikaci dělám, protože jako ať už je teplo, ať už jste v létě a prostě jdete do nějakého jako rozhicovaná u auta. Což určitě nechcete a nebo zima a jdete naopak do auta, který by bylo vymrzlý, což taky nechcete. Takže logicky. Tohle je nejpoužívanější. Jo, už jsem si to úplně naučil, že kdekoliv jsem tak na to myslím a když jdu do auta, tak před tím než jdu do auta, tak vlastně si zapnu, ať už topení nebo vytápění podle toho samozřejmě se něco nebo zima. Co se dělá automaticky samozřejmě prostě, když se jenom nastaví tu teplotu a respektive to Teplota je vlastně nastavená. On si pamatuje, aby vlastně stačí stačí jenom když zmáčknete.
Minuta: 1
Jako ten větráček a a jede to jo. Co je důležité. Tak díky tomu, že vlastně to topení. Je naprosto nezávislý elektrický, tak je velmi rychlý a velmi rychlý a dá se říct, že v podstatě něco během pěti minut už můžete mít jako téměř tu teplotu, kterou jako chcete, jo. Maximálně 10, takže já vždycky když jako Chci vyrazit, tak nějakých těch 10 minutek předtím, s tím si to zapnu a přijdu do auta v podstatě ať už je léto nebo zima, tak vlastně je tam buďto. Buďto vychladí do nebo vytopí. No jo další důležitá věc je že vlastně ono to rozpoznává. Jaká je teplota venku a na základě toho se to chová to znamená rozpozná to, že venku velká zima, tak vám to samo začne vlastně rozmrazovat s přední sklo samo to začne rozmrazovat.
Minuta: 2
Stěrače samo to zapne vytápění volantu a teď nově tam právě přibylo, že i v té aplikaci už se dá vypínat a zapínat vytápění volantu a moc sraček důležitý disclaimer. Tohle platí teda pouze pro auta, který mají takzvaný Winter package. Jo zimní package, takže to je takové důležité, což Teda upřímně řečeno do našich krajin bych určitě doporučil speciální ještě Pokud Jezdíte na hory. Rád bych ještě dodal, že není nic lepšího než speciálně. Pokud jste vášniví lyžaři, ne, že lyžujete takhle pro Jo dole máte zaparkované auto a když do lyžujete, tak vlastně si sedne teda tu sedačku a necháte se odvézt tam mezitím si pěkně zapněte vytápění autíčka a než sejdete dolů, ať už to dá lanovkou nebo kdo teda to dáváte ještě já už většinou radši to. Sjíždím lanovkou, tak do toho kde to prostě sjíždí tě po svých, tak přijedete dolů a máte zahřátí autíčko do konce.
Minuta: 3
Tím jak se to auto zahřeje. Tak jako vypadá případný sníh spadne, roztaje se a tak dál a můžete rovnou jet super funkce. No a pro majitele zvířátek, jako jsou třeba kočky a psi, tak si Uvědomte, že vlastně jste schopný nechat to zvíře úplně bez problémů v tom autě. Jo vy můžete si jít nakupovat a Necháte ho v autě. A ono se mu klimatizuje, anebo vytápí, jo. Jediný problém jako je dobrý to třeba tady nechat napsané to, že bohužel ne všichni ve veřejnosti, jako jsou si toho vědomi, že Tesla tohle umí a už jsou případy, že nějaký jako ochránci zvířat, jako vysklil je prostě Teslu, protože chtěli zachránit toho pejska, který musí tam přitom úplně krásně topilo anebo Chladil, tak to jediný takový detaily, jo. Takže pojďme na to. Takže jako jsme si řekli, tak ta klimatizace ovládání klimatizace je vlastně jedna
Minuta: 4
z nejvyužívanějších. Já jsem byl před chvílí v autě, tak je tam ještě docela teplo. Každopádně Vlastně když do toho vleze, tak tady vidíte přednastavenou hodnotu teploty a dáte Turn on a ona automaticky se zapne vlastně klimatizace ohřívat teďkon v posledním právě a dej to chci bylo to, že už můžete ovládat. Jak vlastně vytápění volantu, tak vytápění sedaček. To znamená, že jste schopný si zapnout a vypnout vytápění volantu na dálku, jo. A jste schopný vesnici jako zapnout a vypnout ovládání sedaček a zapomenout, že vlastně vždycky jako tak ta aktualizace nebo ta změna je prostě přes internet, takže tomu dát. Chvíli, protože je tam prostě nějaká latence, než se to jako vypne, jo?
Minuta: 5
No jinak tady samozřejmě můžete tu teplotu navyšovat i snižovat prostě normálně ovládat ovládat vlastně to nastavení jo, ale jak tady vidíte, tak teplota už tam začíná stoupat a tohle je právě ta obrovská výhoda toho topení vlastně nezávislého elektrického, protože to vlastně okamžitý okamžitě začne fungovat. Já už to vydrží, už je tam 16 stupňů, že to roste v podstatě skoro jako stupeň za minutu, takže opravdu jako za velmi krátkou dobu tam máte krásně teploučko. No a to se dostáváme k tomu, že tady je vlastně to to rychlé ovládání, který jako tu teplotu, kterou tam máte přednastavenou, tak ve chvíli kdy to zmáčknete, tak vlastně se to začne vytápí nemusíte ani lísce a rovnou vlastně můžete ovládat WhatsApp tady potom jakmile to auto se vlastně nastartuje takhle na
Minuta: 6
dálku, tak vám to začne načítat i tu teplotu a začne vám to ukazovat vlastně ty stupně vám líbilo moje video. Dejte mi prosím like. Pokud se vám líbí můj kanál, začněte odebírat to stačí zmáčknout moje logo. No a líbí se vám Tesla a zvažujete o tom si koupit nezapomeňte využít. Náš refferal kód, který je dostupný dole v komentářích. Takže ať vám to proudí.

Předchozí video

#28 Tesla Mobile App 3_8 nabíjení | Teslacek

Další video

#29 Tesla Mobile App 3_8 Lokalita a Navigace | Teslacek