Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#25 Tesla Mobile App 3_8 Nastavení | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Jak vypadá mobilní aplikace Tesla? Co se nastavuje v nastavení?

Automatický transcript

Minuta: 0
Takže ahoj všem a všechno nejlepší do nového roku, takže přišla mi aktualizace na ten na tu mobilní aplikaci 38. A dneska si to všechno ukáže, ale když jsem se na to připravoval. Tak jsem zjistil, že toho tam je tolik, že jsem se rozhodl, že to rozdělím do jednotlivých sekcí, protože to pro vás bude lepší na konzumaci a budete si moct třeba vybrat třeba co vás zajímá, tak se koukne na tu určitou část jo, na začátek bych rád zdůraznil, že cokoli co v té aplikaci děláte, tak děláte přes internet, jo. Tesla všechny to jestli mají v sobě LTE modem konkrétně v Evropě v Evropské unii má roaming po celé Evropě, to znamená po celé Evropské Unii. Máte signál té první věc, takže auto jako takový má vlastně signál po celé Evropě a viset.
Minuta: 1
Tím pádem takhle dostanete a vy když jste někde s mobilem kdekoliv po celé zeměkouli a jste připojení na internet, tak se dostanete do auta a můžete s tím autem dělat věci, který si ukážeme v té mobilní aplikaci další věci důležité zdůraznit je, že já jsem teda na iPhonu, ale nicméně. Ta aplikace se dělá i pro samozřejmě pro Androidy, takže a měla by být asi stejná jo? Předpokládám. Já tu zkušenost teda nemám, ale velmi pravděpodobně bude bude mít úplně stejné funkce až na třeba. Face lidé, které si budeme taky ukazovat. No tak jo, takže to by bylo začátek všechno. Takže pojďme na to, tak snad to konečně vychytali nejlíp, jak by to šlo a Takže pojďme pojďme si ukázat tu Tesla aplikaci. Takže tady vlastně je vidět název vozu stav kilometrů. Kolik vám zbývá na baterku a tady je vlastně reprezentace aktuálně.
Minuta: 2
Reprezentace vozu. To znamená jak fyzicky vypadá úplně stejně jako vlastně jsme to říkali a ukazovali v autě. Jo to znamená máte barvu kola i vlastně tady je vidět, že zrovna jsem zapojený asi na elektrice. Jo a tedy vidět i ten kablík, jakože a je tam vidět, že je ta elektrika. Jasně zapojená, takže svítí zeleně. Potom tady máme nějaké rychlé tlačítka do si budeme ukazovat separátně, až se budeme koukat na ty jednotlivé body. Jo, teď se podíváme tady na nastavení. Takže tady v nastavení No jasně Xbox tam jsou informace, které dostáváte od esterky nějakým poslední mám. Dej to byla novinka. Zatím jsem tam nic nedostal, takže to je spíš jako nějaký feature update lootbox, to je pro referraly notifikace. To je asi to co nejvíc. Potřebujeme to, co je nejdůležitější. Takže
Minuta: 3
tady Máte právě když těch aut máte víc jako třeba u nás ve firmě, tak si tady vybíráte vlastně, který auto. Chcete vidět jo, že jo. Logicky je dobrý vidět. Jenom to svoje jako je zbytečné, abych já věděl Kubou a Kuba zase moje tady je tady je Car alarm a to je asi nejdůležitější funkce, protože přes internet dostanete zprávu, jestli náhodou nebyl spuštěný harm, tady je vlastně věci ohledně Charge in které jsou taky důležité, ale a upřímně řečeno jako to, jestli jim začal taky jako nesmysl, že jo, protože to u toho auta stejně a zapojujete to docela důležité je právě Charging teda v ty Co znamená jestli byl přerušen a a nebo jestli se dokončil, jak tady vidíte, tak na supercharger budete dostávat je notifikace vždycky i když ať už to máte navolené Jakkoli. Pak je tady software update, to je taky novinka jednoho z posledních update, kde
Minuta: 4
dost. Notifikaci, že auto si stáhlo update a dokonce ho můžete tady odsud potom is aktualizovat auto. No a pak jsou tady notifikace ohledně samo. Nu, ale ty Teda upřímně řečeno jsou naprosto nelogicky, nebo ne důležitější, protože si tam budu můžete dělat pouze, pokud jste auta, co si budeme ukazovat a tím pádem je to nesmysl a tady stejně jak vidíte tak urgent. Co znamená urgentní notifikace jsou stejně zase zase on jo, no a pak tady máme tyhle ty dvě funkce. Face to je jenom pro iPhony, kteří podporují Face a samozřejmě velmi dobrá Security funkce. Pak je tady Calendar Sync a to je vlastně propojení s kalendářem velmi dobrá funkcionalit a kde vlastně iPhone, jaký kalendář jste schopný vlastně mít synchronizovaný s tou aplikací a potažmo i s autem, takže v autě. Máte svůj kalendář, ale co je vůbec nejdůležitější, tak vlastně.
Minuta: 5
To auto vám potom udělá navigaci na to místo té schůzky jo, což teda velmi využívám perfektní věcička. No takže to by bylo. To by bylo zhruba k tomu základnímu nastavení a pojďme teda na ten na ten dotyk líbilo moje video. Dejte mi prosím like. Pokud se vám líbí můj kanál, začněte odebírat u stačí zmáčknout moje logo. No a líbí se vám Tesla a zvažujete o tom si koupit nezapomeňte využít náš referát, který je dostupný dole v komentářích. Takže ať vám to proudí.

Předchozí video

#28 Tesla Mobile App 3_8 nabíjení | Teslacek

Další video

#29 Tesla Mobile App 3_8 Lokalita a Navigace | Teslacek