Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#195 Fallout Shelter Tesla OS FW 20.20.12 | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Nový FW přináší jen drobnosti. Nejzásadnější je nová hra Fallout Shalter

Automatický transcript

Minuta: 0
Takže jako první je update GPS, tady si myslím, že to bude reakce na GPS. Hack, kterému se dostaneme, až budeme dělat Jak vypnout Teslu. Nová hra uvidíme, jestli už je stažená update tyjátr módu, což je něco, na co se taky dlouho poptával o protože to bude mít lepší uživatelskou zkušenost. Tak to zkusíme a vylepšení traktu, což je taková ta figurka z tohoto v boxu to pianino. Tak dáme entertaiment. YouTube Tak když tady máte třeba nějaký
Minuta: 1
jaký video Ahoj všem, kteří vám sestřičko Nově můžete takhle posunovat. Také se zpátky, tak já jsem to začal studovat. A musím začít No jinak tady je pauza a přehrání to tam bylo dřív. Takže to by bylo tohle. TNT MenT Tady se musíme Přepnout do Arcade tady Přibyla Fallout hra. besedy
Minuta: 2
mám novej ten a řídítek tady máte Tutorial, kde Vám vysvětluji, že se o ně máte starat. Jo, že bys to vlastně dort a nebo ten kdo řídí ten trezor nebo úkryt A dostáváte za to hodnocení?
Minuta: 3
Takže tady je vlastně kladivo, tím si vyrábíte nebo stavíte. Můžeme postavit generátor? takhle vám chodí Vendula ci, který když si na něj kliknete, tak vidíte jeho staty a tady s tím když si klikne to tak vidíte jeho výhody, nebo čím je dvě speciální. No a potom jo vlastně jako nemůžete vzít, když než tady za to. A přetáhnete ho do místnosti.
Minuta: 4
No když si dvakrát kliknete, tak tady můžete urychlit. No je to prostě klasická hra typu Sims, kde děláte takovéhle různé místnosti. na vodu No už no.
Minuta: 5
No a tady vám to píše, že? že můžete nechat poslat i na průzkum ale
Minuta: 6
každopádně když dáte dva jo když dáte chlapa a ženskou do Living Waters Tak máte šanci že budu mít děti No takže Zkrátka je to taková typická hra, jak říkám jako Sims tady máte jakou procento štěstí tady máte nějaký tři suroviny energii jídlo a vodu, který musí to hospodařit tady máte nějaké peníze ještě. Takže je to taková klasika, no. Tak to asi asi k tomu. Díky,
Minuta: 7
že jste si pustili moje video. Doufám že se vám líbilo. Jestli jo, tak dejte like, jestli se vám líbí můj kanál zmáčkněte odebírat zvažujete koupit Teslu a Pomohl jsem vám tom rozhodnutí využijte náš refferal kód dostupný dole ve videu. A pokud vás zajímají úplný finesy a věci, které jsem ještě třeba nevydal. A nechcete koukat na videa s reklamami potom Určitě doporučuji začít odebírat přes T3. On a staňte se mým patronem, ať vám to proudí.

Předchozí video

Sara Boutall: Co má společného umělá inteligence, archeologie a antropologie?

Další video

Daniela Drtinová: Česká televize manipulovala vysílání ve prospěch Zemana, musela jsem odejít