Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#167 Q&A Jak odtáhnout Teslu? | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Můj první pokus nového formátu Tesla Esspresso 🙂

Automatický transcript

Minuta: 0
jak Teslu odtahovat Dáte si zase autíčko servis? Jste být. v Park módu Autobusy zaparkovaný co nám rozsvítí servisní menu bowling a tady vidíte, že můžete dělat to pouze, pokud mají všechny čtyři kola jsou na zemi, nesmí se dělat odtahování, kde jsou jenom dvě kola na zemi, aby se to dalo zapnout se zmáčknout brzda. Vždyť a že se to pak okamžitě rozsvítí slyšet. Jaký odpojení a teď teprve můžete auto být taženo, tady se mi to automaticky ukázalo na PIN. Protože ve chvílích bych to chtěl zrušit, tak musím znova na brzdu zadat pin.
Minuta: 1
A můžu jet Díky, že jste si pustili moje video. Doufám že se vám líbilo. Jestli jo, tak dejte like, jestli se vám líbí můj kanál zmáčkněte odebírat zvažujete koupit Teslu a Pomohl jsem vám tom rozhodnutí využijte náš refferal kód dostupný dole ve videu. A pokud vás zajímají úplný finesy a věci, které jsem ještě třeba nevydal. A nechcete koukat na videa s reklamami potom Určitě doporučuji začít odebírat přes pe3net s mým patronem, ať vám to proudí.

Předchozí video

BOHDAN TŮMA vypráví o dabování Alzáka: Jak moc toho lituje? (Patreon bonus)

Další video

#168 Tesla OS - Vše co jste chtěli vědět 101 | Teslacek