Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#144 Q&A Jak omezit výkon Tesly | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Množili se mi dotazy jaké jsou možnosti omezení výkonu např. pro manželku nebo děti atp. V tomto videu si ukážeme jak na to.

Automatický transcript

Minuta: 0
Ahoj všem Zdravím vás teslacek, dělám videa o Tesle a věcí kolem maska a dneska bych se chtěl věnovat tématu, na který se mě pár z vás už ptalo a to je že když si pořídíte testu, tak jakým způsobem to může ovládat vaše žena to znamená. Co to jak je to jak to může ovlivnit a vlastně to používání toho vozu jak Třeba byste mohli nějakým způsobem omezit, aby neměla třeba plnej výkon, protože se bojíte, aby třeba se jí něco nestalo, ale i třeba si ukážeme nějaký jako důležité věci, který je potřeba vědět, tak jdeme na to jako první možnost, kterou máte, aby žena neměla úplně plný výkon, ale samozřejmě A já na to Mimochodem. Jezdím skoro celou dobu. Takže ne, když tady máte, když si dáte driving, tak tady akcelerator standard je u n Performance Edition vlastně to jakoby normální výkon.
Minuta: 1
Performance edice tady mám ještě potom může mít jako sport a ludicrous a podobně, můžete se na to podívat v v tomhletom videu. Takže tady když dáte Chill, tak bude omezený výkon, nebude to tak rozkrýt Nicméně Tohle je samozřejmě nastavení, který se dá změnit. Takže pokud ona bude chtít, tak si to může přepnout, což samozřejmě dospělý člověk může udělat. Nicméně pokud byste chtěli, aby to nebylo možné, aby to ovlivnila, tak už to musíme udělat buďto přes valet mód, který se můžete podívat tady a nebo to můžete udělat přes omezení rychlosti a to se dělá přes aplikaci a nebo se to dělá. Swifty Security čili tady máte Speed limit a teď vidíte na Jaký limit vy to chcete nastavit? To znamená, pokud chcete, aby třeba to Auto jelo maximálně 90 km v hodině a stavíte 90.
Minuta: 2
Pokud třeba chcete, aby na dálnici nemohl možné překročit prostě třeba 130, tak nastavíte 130 prostě Zkrátka a dobře to co mi tady nastavíte, tak ve chvíli kdy zmáčknete a teď musíte zadat PIN toho Speed limitu, který zase může být jiný jako pintu Drive a jiný jako valit Mode takže za dáme jenom 24. A už je to teď zaplý a teď se to nedá vypnout, aniž bych nezadal kód. To znamená. Tohle je spíš teda sem, kdybyste teenagerovi než jako skutečný, ale samozřejmě každý to můžu jinak nastavené. Takže takhle to zase vypneme. Tak to je další možnost. A ještě si to ukážeme v aplikaci, takže když Vlezeme do aplikace Tak opět směje to v kontrolu, že Vlezeme
Minuta: 3
do kontrolu a tady už vidíte, že je tady Speed limit. Co znamená jakmile Já ho tady zapnu a opět musím tady tady teda musím zadat kód, aby se mu aktivoval, protože jsem ho neměl zadaný v autě ten kód a už je vlastně, jak vidíte. Tak už je to tady nastavené, když to chci vypnout, tak tady teda musím znova zadat kód. Takže vidíte, že na rozdíl od valet módu. Tady vlastně to vyžaduje ten kód, jak při zapnutí, tak Při vypnutí. No je to vypnu, to je další možnost. No ale když už jsme tady v té aplikaci, tak teď si teda ukážeme něco, co je jako asi dobré vědět, co? Taky jste se mě někdo už ptali ve chvíli, kdy ženě vlastně zprovozníte tuhle tu aplikaci a Bude jí mít dostupnou v telefonu, tak může udělat tohle jít si do location a vlastně
Minuta: 4
zjistit si polohu aktuální auta. Takže zase jako prostě jenom Upozorňuji na to, že samozřejmě ve chvíli, kdy tohle uděláte, tak musíte mít opravdu transparentní manželství. Protože samozřejmě potom vidět jako kde jezdíte nebo jenom upozorňuji. Já to s ženou mám nastavený, že si i vidíme v telefonech jako lokality. Takže já s tím jako problém nemám, ale jako už jste se mě někteří ptali, tak jenom jsem chtěl. Tohle to ukázat, že je tady tahle ta volba. No takže teď jsme si snad ukázali všechno co souvisí s tím. Pokud budete to auto někomu půjčovat buďto ženě nebo nebo někomu jinému a co s tím vlastně jako souvisí. Díky moc, že jste to dostal do vany, až sem budu rád za vaši podporu a ať už Pokud se vám líbilo video, tak dejte prosím like a já pokud se vám líbí, co dělám a líbí se vám můj kanál,
Minuta: 5
tak dejte odebírat. Tady by dole měla být na logo, kde můžu teď. Odebírat. No a pokud už jste se mnou nějakou dobu a líbí se vám co dělám, tak doražte podporu na petrinu. Tady je odkaz, kde se můžete dostat do takové skupiny lidí, která mě podporuje finančně a jsou tam nějaké úrovně někde. Potom se dostanete i k nějakému jako lepšímu většímu obsahu a víc informacím a tak dál, takže díky moc za to, že jste se mnou a těším se na další video a ať vám to proudí.

Předchozí video

#143 Tesla Valet Mode | Teslacek

Další video

Rozhovor se studentem, kterého evakuovali z Číny. Jaká tam byla situace? (koronavirus speciál)