Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#139 Tesla Model S.3.X OBD II Diagnostika a Scan My Tesla | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Automatický transcript

Minuta: 0
Ahoj všem pojedete z áčka YouTuber a co dělá videa o Tesle a opaskovy dnešní video chci věnovat Takové zajímavé. A to je čip, který umožňuje komunikaci bezdrátovou s vaším autem získává z něho strašnou spoustu informací. Možná jste to viděli ve videích by orgán, který to používá. Takže dneska si ukážeme jak to zamontovat do Tesla Model. S nebo x tam být o dost podobný, takže jdeme na tech. Skládá se to vlastně ze dvou částí jedno je tenhleten oblastně Dongle. A ten se musí nějak dostat do auta. A to dostanete takovýmhle převodník owim kabelem. Co znamená tohle ta část patří do toho být. Tohle to potom přijde do auta. Konkrétně tenhle ten kabel je pro modely, s který
Minuta: 1
x obou generací. To znamená jak jak nová, tak stará generace. Jinak se dělá i kabel, který je myslím jenom pro tu starší nebo pro tu novější generaci. Já jsem si raději zvolil tenhle, protože kdyby náhodou třeba nějaký větší patron si to chtěl půjčit, tak abych měl možnost mu to půjčit a byl flexibilní. Jinak mám ještě trojkovou verzi. To jsem teď právě půjčil svému patronovi v týmu, který už má trojku. Takže doufejme, že ten si to už taky namontoval. Taky si to vyzkouší, než se to začne montovat, tak tedy potřebuji mít trošku místa, takže si zvolíme od Easy Entry. Už mi to tady Tesla přenastavuje, abych tady měl co nejvíc prostoru. Nový Arena. Takže ten konektor je tady zatím letím šuplíkem a ten šuplík drží na takových dvou šuplících.
Minuta: 2
Jeden je jako tady a druhý je tady velmi opatrně. Doporučuji s tím nakládat, protože ty šuplíky se docela.

Předchozí video

Svobody ve škole je moc, chybí řád, říká Václav Klaus ml. v podcastu (Patreon bonus)

Další video

Aliho parťáci? Vtipy byly na úrovni mateřské školky, někteří nedostali zaplaceno, říká Ali