Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#132 Tesla Model S/3 a škola smyku Max Cars | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Velice zajímavý den strávený na maxcars.cz. Spousty nových informací a určitě bych doporučil každému si to zkusit.

Automatický transcript

Minuta: 0
A jsem dneska si ukážeme konečně moje záznamy z naší akce zákazníka v maxcar z Příbrami, kde jsme zkoušeli přesně možné scénáře jízdu po sněhu ledu krizových brždění aquaplay nick a další věci. Takže pojďme se na to bude. Dneska tady máme akci pro zákazníky v centru maxcar z Příbrami a budeme jezdit na Polygonum tady jestli budeme trénovat jízdu smykem krizový brždění a takovéhle věci a úplně Supr je že tady jsem já s Kubou. Takže si ale prostě tady ještě kamarád si Nově pořídil trojku, takže snad se podaří a natočíme to se všemi třemi. Tesla mi najednou ta akce začíná přednáškou zhruba
Minuta: 1
hodinu a něco kdy vám řeknu strašnou spoustu informací, které Upřímně řečeno jsem jako hodně případech nevěděl například to, že nějaký myslím, že Mercedes udělal průzkum mezi řidičem a zjistil, že 75% řidičů neumí brzdit bylo pro mě velký zjištění teda kristově brzdě, takže to byla vlastně. První věc, kterou jsme se učili. Učili jsme se krizové brzdit, jak se to má správně dělat, že ho si musíte úplně plně a stěnou na ten pedál. A opravdu držet od těla až do zastavení Mimochodem novější auta od nějakého myslím, že roku 2018 bych nekecal. Tak už mají povinnost.

Předchozí video

#131 2019 Rewind a výhled na 2020 | Teslacek | Ajtacek

Další video

PODCAST o ÍRÁNU: tričko s Trumpem můžeš nosit, ale v McDonalds si nic nekoupíš