Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#13 Q&A O kolik Km přijdu přes noc (nepřipojen) | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Otázky z Dell Technologies Fóra tento týden. Děkuji všem co se zastavili a podpořili.

Automatický transcript

Minuta: 0
Ahoj všem máme za sebou Dell Technologies fórum, kde Mimochodem it Friends byli jako jeden z partnerů vystavovatelů, takže se za mnou stavil poměrně slušná zátka lidi, který mi řekl, že zvedá sledujou, což mi udělala velkou radost, protože samozřejmě jako dělám to pro vás, že jo, dělám to proto, aby prostě pro někoho kdo koho zajímají věci kolem Tesly tak aby se z toho něco dozvěděli a snažím se to dělat takovou tu mojí jako formou, kterou Jako doufám, že umím prostě na vstřebat jako poměrně velké kvantum informací, nějak je prostě přepracovat a pak je pořád v nějaké jako zkonzumovat thallný podobě, což jsem dělala jako v Dellu, že jo a moje blogů s Ondrou vlčkem optimalizované pomlčka it.cz lomeno hardware, tak tam vlastně něco podobného mám jako i tak koho to zajímá, jak se na to můžeme podívat, ale tohle mi udělala jako velkou radost.
Minuta: 1
A byli tam teda i dva takový jako nesouhlasné komentáře. Nebo respektive jako rozpory dva kolegové za mnou přišli, tak se pojďme na to podívat. Jeden říkal, že se mu jako úplně nelíbilo to jak jsem mluvil o těch leasing a že mu to tam nevychází, tak jako prostě já zase je úplně jasné, že já tady jako nebudu prostě říkat oficiálně, jaký jsem měl pátek v Dellu. To je confidential. Takže Takže prostě jsem to tam musel nějak zamlčovat. Nicméně všechno jsem si jako ověřoval na kalkulačkách leasingových a tak dále, žil jsem se být co nejblíž realitě, jak to bylo možné a přitom jako jako neříct nějaký konkrétní konkrétní čísla jo, takže to je k tomu k tomu leasingu potom další jako bylo takový jako stížnost nebo nebo spíš jako pošťouchnutí, že jak jsem mluvil vlastně v těch videí.
Minuta: 2
O tom, že ta srovnání je toho spalovacího motoru a vlastně toho elektromotorů, takže Jedna z nevýhod o spalovacího motoru je, že jako výrazně těžší než ten elektromotor, což je pravda. Takže jako v dalším videu potom, když jsem mluvil jako o těch baterkách nebo respektive od soboty akceleraci, takže jsem řekl, že jako to auto, který má jako přes dvě tuny, takže dokáže akcelerovat a že jakože co to je teda jako za výhodu, že ten spalovací motor je jako těší, já ten elektromotor lehčí. Když ve finále to Auto je těžší jo, tak já jsem se věnoval opravdu čistě té fázi toho motoru jo, nikde jsem tam jako neříkal o tom, že že prostě celkově to auto jako je lehčí jo, než než to benzínový jo což Doufám, že právě bylo pochopitelný z těch dalších videí z těch videí na těch baterkách, jo, kde jsem o tom mluvil, že vlastně že vlastně ty baterky něco váží, ale ve finále je to celé o tom, že jednak ta váha je ale v té v tom podvozku.
Minuta: 3
To znamená, že vlastně to přidává tu neuvěřitelnou stabilitu a ty super jízdní vlastnosti. Jo toho auta a další věc je, že je to vždycky o tom o tom jako poměru, co s tou váhou nebo jako kolik energie do té váhy musím dát jako kolik vlastně kilowatt musím dát do toho, abych to rozpohyboval a pokud mi to jako ekonomický vychází, tak je to v pohodě, že jo. A když si vezmu prostě tu spotřebu, která mě vychází něco kolem 11
Minuta: 4
Pak jsem říkal ty baterky a teď už se dostávám jako k těm jednotlivým částem toho auta a prostě ke všemu se dostanem jo, ale nemůžu to na vás jakoby balit všechno najednou, protože prostě potřebujete jako znát ty díry, abyste to celé pochopil. Jo takže to jenom svět Lil, jak to jako Funguje. Nicméně samozřejmě tak jak jsem to psal už jenom tom komentáři. Je to prostě jako není to legrace prostě ty ty informace, které z Třebáň, které jsou třeba několikrát jako Častokrát prostě 20 násobně jako obšírnější, než se mi vejde do těch pár minut jako co mám pro vás jako abych to vysvětlil, jo. Takže vždycky je to prostě takový jako trade-off, co říct, o co jde říct, abys to aby to bylo jako moc dlouhý a nebo zase aby to bylo málo na pochopení jo, no a zrovna tak samozřejmě já teda cílem ten kanál prostě pro takový jakože like kávě jako pochopili pochopili i ty lajky. Jaké jsou ty výhody?
Minuta: 5
Elektromobility, takže to jenom jako k tomu k tomu vlastně úvodu. No a teď jeden z lidí, co se za mnou stavil i tak měli dotaz, kolik mi u baterky přes noc. Jo to znamená zaparkuji a prostě nechám to stát přes noc teče listopad, že jo už začíná být i kolem nuly v noci, takže co to vlastně stojí mě baterku, jo. Takže pojďme si to. Pojďme si to ukázat. Takže já jsem včera večer dorazil někdy kolem kolem půl. 10 jo Kolem 9
Minuta: 6
procentuálně vychází, že od dojezd mám naplno kolem 380, takže rozdíl sedmi km vychází na nějakého lem něco kolem dvou procent. Jo a mimochodem a já jsem potom ráno, jak jsem přišel v 8

Předchozí video

Chcete si vydělávat hraním PC her? V Brně ukázali, jak na to (reportáž z MČR v gamingu)

Další video

#14 eSalon 2018 - Tesla sraz a novinky | Teslacek