Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#121 Tesla Model 3: Jak nastavit telefon jako klíč | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Podívejte se jak nastavit u Tesla Model 3 telefon jako klíč.

Automatický transcript

Minuta: 0
Takže pokud Chceme nastavit otevírání mobilem. Tesla model 3, tak musíme začít tím, že nastartujem aplikaci pak otevřeme auto aplikace už nás vyzývá, aby jsme dali kartičku jsem na to správné místo a můžeme dokončit proces po úspěšném dokončení procesu. Uvidíte, že se vám přidá telefon do dalších karet a vidíte, že můžete mít i v telefonu. Který fungujou, takže tady je Michalův a tady je můj kterým se dá potom otvírat a pak samozřejmě máte karty, které dostanete originál od Tesly. Díky, že jste si pustili moje video. Doufám že se vám líbilo. Jestli jo, tak dejte like, jestli se vám líbí můj kanál zmáčkněte odebírat zvažujete koupit Teslu a Pomohl jsem vám tom rozhodnutí využijte náš refferal
Minuta: 1
kód. Vstupné dole ve videu. A pokud vás zajímají úplný finesy a věci, které jsem ještě třeba nevydal. A nechcete koukat na videa s reklamami potom. Určitě doporučuji začít odebírat přes penzion a staňte se mým patronem, ať vám to proudí.

Předchozí video

BITCOIN vs PENÍZE. Čím budeme platit za 20 let? (w/ Bitcoinovej Kanál)

Další video

YouTube jim vydělával 300 000 Kč měsíčně. Pak MadBros skončili. Co se stalo?