Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

#1 Otevření kanálu | Teslacek

Na webu teslacek.tv najdete také prémiový obsah, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Dnešním dnem otevírám tento kanál věnovaný vše kolem Tesly v češtině. Aktualizace od zastoupení Tesla ČR (10.2018) : v ČR je již přes 500 vozů je to včetně starších modelů dovezených např. z USA.

Automatický transcript

Minuta: 0
Ahoj všem vítám vás na dobrým kanálu, který jsem si založil tesláček a založil jsem se ho proto, protože potom co jsem si pořídil Teslu a začal jsem studovat. Jak to funguje? A co všechno je kolem toho a a nějaké tipy triky a podobně, tak jsem začal zjišťovat, že vlastně je strašná spousta informací na internetu. V angličtině je obrovské množství super YouTuber určitě sami. Si velmi jednoduše dohledáte. Ale zjistil jsem, že nebo Nenašel jsem osobně někoho, kdo by to dělal v Čechách. Ono samozřejmě logicky. To vyplývá také z toho, že v Čechách je zhruba něco málo v současné době přesto tsl. Takže není to úplně jako velké množství, ale nicméně prostě jsem si říkal, že tím jak já jsem Patriot, takže
Minuta: 1
bych ráda a příležitost někomu, kdo třeba tu angličtinu úplně tolik nezvládá nebo němčinu. Případně nebo jakýkoli jiný prostě světový velký jazyk, ve kterém prostě těch YouTuber je hodně to jedna věc a druhá věc. Dal bych rád bych do toho dal taky trošku sebe vlastně jako ten můj pohled ty moje zkušenosti, jak já to vidím a tak dál, což samozřejmě vždycky je potom nějaké trošku jako subjektivní objektivní pohledy jo, no plus. Bych rád, pokud byste měli zájem. Třeba cokoliv vidět nebo na cokoliv se zeptat, tak dejte vědět, co s tím v komentářích a já případně nastuduji tu problematiku nebo budu třeba vědět a natočím natočím na to video a tak dále, aby to byla
Minuta: 2
taková jako živá komunikace s vámi jako s někým koho předpokládám elektromobilita nebo hlavně teda společnost. Tesla zajímá nebo teda ty automobily Tesla a přiměřeně díky tomu, že já sám mám teda Tesla Model. S můj vlastně společník firmy CSko. A můj kamarád má objednanou trojku, tak si dokážu představit, že budu schopen do budoucna jako Vám ukázat všechny současné modely Tesly a jejich finesy a tak dál. Doufám, že vás to se mnou bude bavit a mě s vámi taky a zatím ahoj.

Předchozí video

Na Vlně Podnikání #44: Ondřej Ilinčev o 20ti letech na volné noze a budování brandu pomocí blogu

Další video

Na Vlně Podnikání #45: René Jež o kreativitě v byznysu a světovému festivalu reklamy v Cannes