Domů / Kanály / Teslacek Aitacek

Teslacek Aitacek

Staň se PATRONEM!

Na webu teslacek.tv najdete videa o Tesle, elektromobilitě i umělé inteligenci. K dispozici je také přehled prémiového obsahu, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Registrace do asociací:
Tesla Owners Club
Asociace Elektromobility

 

Playlisty

Nová videa

RENAULT ZOE AUTO PRO ŽENU?

Konečně jsem po dlouhé době přesvědčování dostal mojí drahocennou polovičku před objektiv 🙂 moc jsme si to natáčení užili, zatím co babička hlídala Kubíka 🙂 doufám, že se bude líbit i vám.
Moje žena shrnula svoje postřehy z dlouhodobé zápůjčky elektromobilu #RENAULT #ZOE , který si užívala asi víc než já.

BOŘENÍ MÝTŮ O ELEKTROMOBILECH

Video sestříhané z prezentace pro SPS Hranice na Moravě

TESLA VYDĚLÁ VÍC PRODEJEM BITCOINU NEŽ AUT

Jaké jsou nejznámější FUD o Tesle, které přesně použili anonymous ve videu cílenému na Elona Muska? Jeden z nich je, že Tesla vydělává víc prodejem bitcoinu než prodejem aut.

OSTROV FVE 20kW PEAK Rozhovor: Ondřej Bajer

Ondřej Bajer se s námi podělí o svojí zkušenost z budováním Fotovoltaické elektrárny. Ukáže nám všechny komponenty a zkusíme, zda se dokáže nabíjet elektromobil pouze ze sluníčka. Dokonce se nám přizná kolik ho to celkově stálo.

STARLINK PŘICHÁZÍ V SRPNU

Novinky z konference #MWC kde měl hlavní slovo Elon #Musk a mluvil o #STARLINK

ROZHOVOR: BIOMASAKR

Naprosto úžasný rozhovor s Davidem a Vojtou dvěma zakladately projektu www.biomasakr.cz
Bavíme se tom, jak na to celé vůbec přišlo a jak to probíhalo od nápadu po realizaci tohoto velice zajímavého projektu dávajícímu si za cíl dokázat naprostou nesmyslnost využívání zemědělské půdy pro pěstování pohonných hmot místo potravin.

CAR HACK #3 JAK HACKNOUT JEEP?

Třetí díl seriálu o hackování automobilů. Praktická ukázka jak se podařilo dvěma bílým hackerům dostat do automobilu Jeep. Co vše se jim podařilo s ním udělat a pomocí jakých technik.
Vše probírám opět s odborníkem na bezpečnost Radimem Trávníčkem ze společnosti www.besecured.cz
Zdroje videí:
https://www.youtube.com/watch?v=RZVYTJarPFs https://www.youtube.com/watch?v=MK0SrxBC1xs

Úvod, Agenda, White Hacker, Kdo to hacknul?, Jak Hacknout Jeep, Co byli schopni dělat?, Správná reakce firmy, Zajímavost, Závěr

TEST ZDRAVOTNÍCH ŽIDLÍ ADAPTIC

Díky potřebě výměny mojí hlavní pracovní židle jsem dostal možnost udělat takovou malou recenzi více produktů, protože jsem si nebyl jistý jaká (a zda vůbec) mi bude vyhovovat židle. Toto je můj měsíční test 3 židlí od společnosti ADAPTIC.

RENAULT ZOE JEDE NA SLUNICKO

Reálná zkušenost jak vypadá nabíjení ze sluníčka včetně integrované chytré domácnosti s automatizací volby výkonu. Můj kamarád Ondra nás pozval k sobě domů, kde mi ukázal jak to celé funguje (to bude další video), ale také umožnil nabíjet z jeho FVE elektrárny.

Umělá inteligence: Co už umí dnes? AI#3

Pokračování seriálu o umělé inteligenci. V tomto díle se budeme věnovat praktickým příkladům, kde se již dnes AI využívá.

Úvod, AI využíváte každý den, AI v businessu, AI ve financích, CHATBOTI, Asistenti, Chytrý parking, Dohledové systémy, Chytré LCD panely, Vyhledávání na internetu, AI vs. ROBOT, Artificial General Intelligence, AI nás ovlivňuje již dnes, Závěr