Domů / Kanály / Teslacek Aitacek

Teslacek Aitacek

Staň se PATRONEM!

Na webu teslacek.tv najdete videa o Tesle, elektromobilitě i umělé inteligenci. K dispozici je také přehled prémiového obsahu, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Registrace do asociací:
Tesla Owners Club
Asociace Elektromobility

 

Playlisty

Nová videa

TESLA MODEL S PLAID 3.6.2021

Novinky ohledně Tesla Model S PLAID. Předání prvních vozů by mělo proběhnout 3.6. a pokud bude live tak budu streamovat!

Supercharger Budějovice

Jak to vypadalo na Superchargeru v Budějovicích.

Sandy Munro VW ID.4 E3: Podvozek

Překlad videa z kanálu @Munro Live pokud zvládáte angličtinu doporučuji se tam podívat! Toto video je pokračování seriálu, kde Sandy rozebírá VW ID.4 a dívá se na podvozek vozu.

Sandy Munro ve SpaceX

Překlad videa z @Munro Live kde je skvělý díl o roadtripu Sandyho s Prezidentem Munro Corym po USA s jejich Tesla Model 3. Celé video najdete na mém webu nebo patronu.

JAK HACKNOUT AUTO DÍL #1

První díl videosérie o hackování (nejen) automobilů vytvořená s novým parnterem kanálu Aitacek z oblasti bezpečnosti .

KIA EV6 PRVNÍ DOJMY

Výstřižek z živého vysílání, kde jsme se bavili také o novince automobiky KIA.
Vypadá to na velice povedený elektromobil. 800V pack a nabíjení dojezd až 500km a slušný výkon.

PROČ JSOU EV ZTRÁTOVÉ?

Výstřižek ze živého vysílání kde jsme rozebírali rozdíly tradičního marketingu automobilek a digitálního marketingu Tesly.

[4K] Hummer H1 vs. Tesla Model 3

Spousty milovníků vůně benzínu se obávají, že příchodem elektromobility příjdou o svoje miláčky. Pokusím se vám ukázat, že to vůbec není pravda. I velký milovník benzínu a “žroutů” jako je vojenský teréňák Hummer H1 dokáže ocenit jízdní vlastnosti a přínosy elektromobilu. Autentická první zkušenost obou aktérů (mě/Hummer a Martina/Tesla).
Toto je zkrácená verze nejvíce v části Hummer. Pokud by vás zajímalo vše o něm pak je dostupná plná verze na patreonu nebo na webu.

Úvod, Hummer seznámení (SHORT), Hummer jízda (SHORT), Tesla seznámení, Tesla jízda (okresky), Tesla Smile 🙂, Tesla (okresky II.), Tesla Autopilot, Boření mýtů Elektromobility, Závěr

USA BEZ ROPY!

Došlo k závažnému hacku amerického ropovodu na východním pobřeží. V panice Američané vykupují veškeré zásoby na pumpách.

4680 VÝROBA BATERIÍ: FORMÁTOVÁNÍ (THE LIMITING FACTOR)

Jedna část překladů s mým komentářem videí od @The Limiting Factor dostupných v češtině na mém webu nebo na patreonu. Jedná se rozbor jakým způsobem bude Tesla měnit zavedené postupy výroby baterií a konkrétně tato část se zabývá prvním formováním baterie po výrobě. Tento proces dokáže poměrně zásadně zdržet výrobu a prodražit. Vysvětlíme si jakým způsobem Tesla dokáže toto vyřešit.