Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

Apple Watch řemínek z Číny. Šmejd nebo dobrá koupě?

Objednal jsem si levné kopie náramků pro Apple Watch. Milánský tah a sportovní zelený řemínek. Nerozpadnou se hned po vybalení?
DEJTE ODBĚR »»» http://bit.ly/StandaShowOdber «««

Pásky na ebay.com: http://bit.ly/paskyAppleWatch
Originál u Apple: http://www.apple.com/cz/shop/watch/bands

***

DALŠÍ SÍTĚ

Facebook: https://www.facebook.com/Standashow
Instagram: https://www.instagram.com/standashow/
Twitter: http://twitter.com/standashow
Snapchat: “standashow”

***

Doplnění:

– Video není sponzorované.

– Každému, kdo má možnost, doporučuju koupit originál u Apple. Kvalita bude lepší a podpoříte tak i designéry, kteří se podíleli na návrhu.

***

Děkuji autorům těchto děl třetích stran:

– Skladba Neck Pillow interpreta Silent Partner.

***

KDO JSEM:
Dobrý den, dámy a pánové, já jsem Standa a nedělám videa pro děcka. Je mi 27 a žiju v Praze (klasická náplava z Moravy). Hraju CSko, Overwatch, Hearthstone a někdy (výjimečně!) Minecraft.

O ČEM POVÍDÁM
Baví mě technologie, média, společnost a (někdy) politika. Obrovským zdrojem inspirace jsou vaše komentáře. Dělám kanál pro všechny a vy jste jeho součástí.

Automatický transcript

Minuta: 0
Hele a ty fakt nechceš a považte vánoce. To je škoda strašná bych ti mohl poslat tlukot mého srdce dámy a pánové, když máte Apple Watch. Tak chcete jiný náramek do práce jeden náramek. Když jdete plavat lol jiných náramek. Když jdete na rande. Třeba například co jsem řekl jenom tak jako já mám rád Apple, ale mezi námi nový náramek. Je to stojí 1500. A víš jako wtf, to není férová cena naštěstí existují alternativy, které můžete koupit levněji, takže jsem si objednal sebe je milánský tah kovový za 250kč u Applu stojí přes 4000 zelený náramek, který stojí patnáct set na eBay 80kč, je to levné Otázka je je to kvalitní, prosím pěkně, prosím pěkně. Podáš mi nějaký nůž na rozbalování. Děkuji pěkně. Jo většinu už tam nebyl se mi snažíš něco naznačit.
Minuta: 1
Co Škoda, že nemám 3D kameru. Kdybych měl 3D kameru, tak byste dneska viděli a kousla. Pojď ven. Pojď náramek milánský tah za 250kč. Tak co jdeme vyzkoušet nějaký návod k použití to musím se přiznat, že to vypadá mnohem lépe, než jsem čekal tastruktura toho náramku, tak je velice jemná to já to fakt dobře silný magnet, který prostě zacvakne takhle super věc je, že si můžete nastavit na rozdíl od toho nového může nastavit jak moc chcete mít náramek utáhnout a Což mě dost vyhovuje, protože tady na tom silikonovém tak bych potřeboval tomto utáhnutí mít přesně tady Mezi těmi dírami. A zatímco tady tak si to můžete utáhnout úplně přesně. Řekl
Minuta: 2
bych analogově až jdeme se podívat na druhý náramek a tím je Stilo kovový zelený, to je vole. To je StandaShow zelená. No, to je přesně zelená, kterou jsem chtěl tohleto kopie z Číny, tady je originál na první pohled sedí úplně kompletně velikosti, ale musím říct, že ten originál od Applu je mírně trošilinku mi přijde příjemnější než ta kopie, tak kopie je taková sušší velice sluší. Ten originál je takový měkčí to měkčí. Přijde mi taková gumových, i když jste jí ohmatává mm2, jestli někdo to vem s tou video vidí bez obrazů, tak se fakt musí divit, co to recenzuje. Přijde mi gumových, i když jsi když to chvátá vám, ty vole, po zasunutí toho mechanismu je úplně. Jednoduchý a je to fakt fajn. A já už vidím, že tady tenhle ten
Minuta: 3
náramek nebude pro každého jo ta barva. Je prostě luxusní, ty vole, jako řekni není luxusní, dívejte to prostě tohle, stojím na s tím náramkem půjdu od teď natáčet každou Standa show. Toto video není sponzorované, ale pokud byste si je chtěli koupit, tak odkaz je V popisku videa a dejte mi vědět, jestli se vám víc líbí milánský tah nebo to mám stan Standa shows zelené, napište mi to do komentářů na e-bayi si můžete koupit prakticky jakoukoliv kopii jakéhokoliv náramku, který nabízí a já vám to doporučuji, protože ty můžete vyzkoušet. Minimálně to jak funguje jiné zapínání třeba tohlencto magnetické zapínání u milánského tahu a nic vám nebrání, abyste si koupili originálu Applu. Pokud vám bude vyhovovat a mně se to dobrý dárek na Vánoce najeto výborný dárek na vánoce, ale vzhledem k rychlosti dodání z eBay a tak to doporučuji plánovat. Tak na Vánoce. 2019 to video líbilo. Dejte like na smetišti někdy příště do té doby se
Minuta: 4
mi to famfárově Čus a prý teď už.

Předchozí video

Elektronická evidence tržeb. O co Babišovi skutečně jde?

Další video

3 tipy na levné dárky pro kluky, které stojí méně, než byste čekali