Domů / Kanály / StandaShow

StandaShow

Staň se PATRONEM!

Může se na internetu uživit kvalitní videoobsah, zaměřený primárně na dospělé publikum? Nezávisle, bez podpory velkých mediálních domů, hromady spoluprací a reklam? Dobrý den dámy a pánové, jmenuji se Stanislav Hruška. Už dva roky na YouTube natáčím podcasty o politice, technologiích a společenských kauzách. Nejsem influencer ani YouTuber. Jsem moderátor a podcaster.

ŽIVÉ STREAMY na YOUTUBE každé pondělí a středu od 20:00.

Playlisty

Nová videa

Vesmírné závody miliardářů: Elon Musk chce na měsíc. Může ho v tom Jeff Bezos zastavit?

Prvním hostem Jadrné vědy se stal Ondřej Rohlík, zástupce České republiky v Evropské kosmické agentuře (ESA), a spolu s ním spoluhost a také spolumoderátor Vítězslav Škorpík z webu Kosmonautix.cz. Řeč byla nejen o boji miliardářů o vesmír, důvodech, které je k tomu vedou, o technologii, kterou používají a také o tom, jak to všechno může ohrozit náš návrat na Měsíc, ale i o českých vesmírných projektech a velké otázce, kde se dá ve vesmíru dělat byznys.

Co je nejlepší pití? Jameson, Tuzemák, Ruský standard, Tatranský čaj, Becherovka…? (názor Žufánka)

Martin Žufánek je lihovarník. Takže slivovice, hruškovice, ořechovky, absinthy… no prostě pálenky všeho druhu. Je vystudovaný chemik, ve firmě Žufánek vede (mimo jiné) marketing a je z rodiny včelaře a ovocnáře.

Seznamka s Pohlreichem se moc nepovedla, v nové reality show hrají nejlíp číšníci (Jarda vs. Naomi)

Naomi se tentokrát pokusí Jardu přesvědčit, proč je First Dates tak skvělá reality show – a proč se její česká verze se Zdeňkem Pohlreichem (První rande) moc nepovedla.

Čech žijící v Tokiu: japonské děti se nás bojí, v metru si k nám nikdo nechce sednout

Ondra Baláž je programátor, který už skoro pět let žije v Japonsku. Jak získat práci v Japonsku? Může cizinec v Japonsku dlouhodobě „přežít“? Mají Japonci slovo skutečně pro všechno a kolik příchutí sladkostí znají? Jak jde dohromady svět tradic a hierarchií a svět šílené japonské popkultury? A může se Čech někdy opravdu naučit japonsky? Hostem Vladimíra Váchala je programátor Ondřej Baláž, který žije v Japonsku už skoro pět let.

Jan Hamáček (ČSSD): investoval jsem do bitcoinu, Paroubek mě naučil spoustu věcí, ČSSD bude mít 7 %

Jan Hamáček je 1. místopředseda druhé vlády Babiše, úřadující Ministr vnitra a 16. předseda ČSSD. Je mu 42 let, studoval překladatelství/tlumočnictví a narodil se v Mladé Boleslavi.

Bude MATRIX 4 nejlepší film všech dob? Tohle o něm prozradil trailer (Jarda vs. Naomi)

Odšpuntujte šampaňské, protože čtvrtý díl Matrixu už je skoro za rohem! A minimálně jeden člověk se fakt nemůže dočkat – a to náš Jarda, který sám přiznává, že Matrix považuje za naprosto bezchybnou franšízu.
Poslechněte si, co všechno ho v souvislosti s novým Matrixem napadá (a že toho není málo)!

Předseda Svobodných: manželství pro všechny nechceme, ale ušetříme 320 miliard a škrtneme 36 úřadů

Libor Vondráček je předseda strany Svobodných, která kandiduje v koalici s Trikolórou a Soukromníky. Důležitá je pro něj svoboda, definuje se jako konzervativní libertarián, je mu 27 let a hraje mariáš.

IVAN BARTOŠ: kampaň jede dobře, dredy si stříhat nebudu…

Ivan je předseda České pirátské strany – stál už u jejího vzniku v roce 2009. Dříve pracoval jako specialista na informační technologie. Jeho největšími hodnotami jsou svoboda a vzájemná tolerance. Je filmový nadšenec a vášnivý čtenář.

Kdo dělá v ČR nejlepší recenze her? Je to náročná, ale špatně placená práce (Jarda vs. Naomi)

Jak je na tom česká herní novinařina a kde shánět informace a zajímavosti z popkultury, když je vám víc než 25? Poslechněte si první díl pořadu Jarda vs. Naomi, ve kterém se střetává dlouholetý herní novinář s nadšenou fanynkou popkultury.

Dana Drábová a procházka po Pyšelích: stěhují se nám sem Pražáci…

Dana Drábová je česká jaderná fyzička a předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. A také je místostarostkou Pyšel, kde jsme se byli s kamerou podívat.