Domů / Kanály / StandaShow

StandaShow

Staň se PATRONEM!

Může se na internetu uživit kvalitní videoobsah, zaměřený primárně na dospělé publikum? Nezávisle, bez podpory velkých mediálních domů, hromady spoluprací a reklam? Dobrý den dámy a pánové, jmenuji se Stanislav Hruška. Už dva roky na YouTube natáčím podcasty o politice, technologiích a společenských kauzách. Nejsem influencer ani YouTuber. Jsem moderátor a podcaster.

ŽIVÉ STREAMY na YOUTUBE každé pondělí a středu od 20:00.

Playlisty

Nová videa

JARDA KOVÁŘ: kvůli výhrůžkám hatera jsem šel na policii, nebrali mě vážně, kyberšikana je problém

„Ahoj Lidi, jmenuju se Jarda, je mi 47 a jsem YouTuber.“ Legendární Jarda Kovář, kterého znají všichni, kteří sledovali YouTube už před 5 lety 🙂 Byl jeden z prvních starších YouTuberů. Na jeho kanále najdete vtipy, let’s playe, hádanky, historky a písničky.

Co jsem udělal s 1,6 bitcoinu, které jsem dostal jako donate?

Tentokrát jsme si udělali speciální stream. Po skoro roce jsem vyzkoušel formát otázek ze Sli.do. Lidi se mohli ptát na cokoli, lajkovali ty nejzajímavější dotazy a já jsem odpovídal. A byly to super otázky! Diskuze se rozjela, což můžete vidět nejen na stopáži 🙂

Holky z Kiláku: Lady Dee se styděla, Tary házel salta a Paroubek přišel ve špinavém svetru

Tereza Tobiášová začala moderovat už v 19. letech 🙂 Moderovala v Expresradiu, Bontonu, Fajn rádiu. Na Primě dělala redaktorku v TOP star Magazínu a dodnes moderuje na Óčku.

Barbora Hlaváčková má také televizní zkušenosti – dělala VIP zprávy na TV Primě nebo třeba Exploziv na TV Barrandov. Moderuje v angličtině a má za sebou rozhovor třeba s Mel Gibsonem. Dneska pracuje pro TV Seznam.

Nina vypráví o Japonském svazování Shibari: vázat se může každá, ale je to náročné i pro muže

Nina vystudovala koreanistiku na FFUK. Žila několik let v Jižní Koreji a už dvakrát se podívala do Severní Koreji. Údajně je jediná žena na světě, které se to povedlo. Mimo to má ráda japonskou techniku svazování shibari 🙂

MALÁČOVÁ: Za COVID můžeme všichni, ale vláda udělala spoustu chyb (podcast)

Jana Maláčová je politička, ministryně práce a sociálních věcí a místopředsedkyně ČSSD. Zastává levicové myšlenky, řeší téma rodin, důchodů a žen v politice, ale kritici jí vyčítají kroky, které nerespektují ekonomiku státu.

METLA: Agraelovi někdy uklízím. Na vrcholu je člověk sám, streamer pro diváky obětuje i své zdraví

Metla je oficiálně tzv. personal agent for Twitch streamers. Co to znamená? Že se stará o největší české streamy na platformě Twitch. Mezi ty, které zastupuje patří Agraelus, Mazarini nebo třeba CzechCloud. Do podcastů moc nechodí, a proto jsem rád, že vám můžu exkluzivně přinést první oficiální rozhovor tady na STANDASHOW 🙂

Proč Češi tykají Vietnamcům ve večerkách? (bonus z Patreonu)

Đỗ Thu Trang je Vietnamka, která žije v ČR a píše super blog www.asijatka.cz. Byla nominovaná na Forbes 30pod30, získala cenu Magnesia Litera pro nejlepší blog a Novinářskou křepelku 2015.

A hlavně: umí krásně povídat o všem, co se týká Vietnamu 🙂

Michal “Ruda z Ostravy” Kavalčík: Stodolní byla východní Las Vegas, Moraváci si na nic nehrajou

Michal Kavalčík je český bavič, komik, zpěvák a bomba ultra mega sexy moderator 🙂 Většina lidí ho zná jako “Rudu z Ostravy”. A toto byl hodně sranda stream!

Nejčtenější autor sci-fi v ČR: Když volby vyhraje Bartoš, napíšu další knihu

František Kotleta (civilním jménem Leoš Kyša) je český spisovatel a novinář. Narodil se v roce 1979 (letos mu tak bude 42) v Bruntále. Je iniciátorem a koordinátorem Paranormální výzvy Českého klubu skeptiků Sisyfos, která nabízí provedení vědeckého experimentu každému, kdo věří, že může prokázat své případné paranormální schopnosti.

Aneta Langerová: Bála jsem se vycházet z domu, pronásledoval mě bulvár (podcast)

Aneta Langerová je česká zpěvačka. V 17 letech vyhrála jako první v ČR soutěž SuperStar, od té doby sbírá jednu cenu za druhou. Na podzim vyšlo její nové album “Dvě slunce”, které je o svobodě a životním prostoru.