Domů / Osobnosti / Vojtko Jan

Vojtko Jan

Terapeut Jan Vojtko má za sebou výcviky v kognitivně-behaviorální i schéma terapii, společně s terapií zaměřenou na tělo, bodyterapií. Prošel různými pracovními pozicemi, kde se specializoval např. na interní komunikaci nebo vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. Více jak deset let je na volné noze a věnuje se především párové a individuální terapii. Pořádá kurzy a semináře na téma zvládání stresových situací, komunikačních dovedností či jak pracovat s emocemi a s emoční inteligencí.

Zdroj: idnes.cz

Honza Vojtko – Můžeme milovat víc lidí najednou, chemii nepřekecáš | Neurazitelny.cz | Stůl pro tři

V poslední době je především spojena se jménem Honza Vojtko kniha “Vztahy a mýty”, která se na pultech knihkupectví stala velkým hitem. Možná ho budete znát i pod jménem Jan Vojtko či H:o)nza Vojtko, nicméně jeho živelné vystupování si určitě s nikým nespletete. To jistě rychle pochopily i Ester Geislerová a Josefína Bakošová (známé pod nickem Esterajosefina), se kterými Honza vystupuje v představeních Terapie Sdílením LIVE — představeních velmi často a velmi rychle vyprodaných.

Jan Vojtko – Vztahy jsou… fuška | Neurazitelny.cz | Večery na FF UK

Ač je svou profesí Jan Vojtko terapeut a psycholog, jeho působení se rozhodně na tyto oblasti neomezuje. Pod jménem Honza Vojtko (či H:o)nza Vojtko) ho můžete znát například z oblíbených knížek pro děti, které napsal, z internetových článků (třeba na webu Psychologie.cz) a dokonce i z rádia. S Ester Geislerovou a Josefínou Bakošovou (uživatelé Instagramu jistě nebude nick Esterajosefina neznámý) spolupracuje na projektu představení Terapie sdílením LIVE.

Kdo vám dal právo plácat holku po zadku? Chlapi si za problémy s ženami můžou sami (rozhovor)

► Baví vás STANDASHOW a chcete vidět své jméno v titulcích příštího videa? 🙂 Přidejte se k lidem na Patreonu a podpořte mou tvorbu »»» https://www.patreon.com/join/standashow