Domů / Osobnosti / Mára Petr

Mára Petr

POMÁHÁM S CHYTRÝM A PRODUKTIVNĚJŠÍM POUŽÍVÁNÍM TECHNOLOGIÍ A VIRTUÁLNÍ KOMUNIKACÍ. JSEM TRENÉR S CERTIFIKACÍ APPLE A V RÁMCI EVROPY A ASIE VYSTUPUJI JAKO ŘEČNÍK NA KONFERENCÍCH ZAMĚŘENÝCH NA IPHONE A IPAD. TVOŘÍM OBSAH – OD PREZENTACÍ PŘES INSTAGRAM AŽ PO YOUTUBE. USILUJI O KVALITU.

Zdroj: petrmara.com

 

#258 Petr Mara: Tesla mě nebavila | Teslacek

Velice pohodový rozhovor s @Petr Mára , kde jsme si povídali hlavně o důvodech proč prodává svojí Teslu, ale také o autonomním řízení Apple Car a novém revolučním čipu Apple M1. Chtěl sem dát příležitost Petrovy “obhájit” se proti Tesla Ultras 🙂

90: Petr Mára – Byznys je stejný jako přiroda, musíš hledat cesty jak přežít

Do dalšího dílu podcastu Proti Proudu přijal pozvání Petr Mára. S Petrem jsem první rozhovor natočil před dvěma lety, ve kterém jsem Petra zpovídal, jak se z něj stal známý tvůrce, speaker a technologický evangelista. Dnes se bavíme o současném krizové stavu a o tom, jak nás zasáhnul. Zaujalo mě, jakým způsobem se k celé situaci Petr postavil a jak o ni veřejně mluvil – a to zejména z hlediska člena komunity, která vytváří obsah a má své posluchačstvo.

Petr Mára v Proti Proudu

Petr Mára je certifikovaným trenérem Apple. Petr školí firmy i jednotlivce, jak efektivně a chytře využívat nástroje od firmy Apple a rovněž o tom natáčí videa pro svůj Youtube kanál. Petr ale nevystupuje pouze za kamerou, svou cestu si prošlapal i k živým přednáškám. V rozhovoru přiznal, že pro něho začátky mluvení na veřejnosti nebyly snadné. Dnes by to do něho nikdo neřekl, vždyť s prezentacemi pomáhá i dalším sales manažerům značky Apple po celém světě. O tom, jaká byla Petrova cesta k práci pro Apple, jak si postavil život dle svých představ a co dneska vidí pod slovem úspěch, je další epizoda na Proti proudu.