Domů / Osobnosti / Lukáš Tomáš

Lukáš Tomáš

Tomáš Lukáš je fitness trenér a veřejný motivátor statisíců lidí.

Lukáš se narodil v Plzni (1990)

Už jako malé dítě byl velmi hyperaktivní s pozitivním vztahem ke sportu. Žádný pohyb mu nebyl cizí.

Už v pěti měsících se naučil lézt a v deseti měsících sám chodit.

Své formy dosáhl naturální (přirozenou) cestou, bez použití zakázaných látek, k čemuž inspiruji lidi, kteří se ode mě učí.

Kladu velký důraz na kvalitní provedení cviků vůči zdraví klienta.V 17 letech jsem našel zalíbení ve známém tanci break dance . Tento tanec jsem trénoval téměř každý den. Bohužel jsem s touto aktivitou musel kvůli zranění přestat.

Fitness mě uchvátil natolik, že jsem si ho vybral jako svůj životní styl. Začal jsem se mu naplno věnovat. Našel jsem si své vzory, od kterých jsem se inspiroval. Sledoval jsem jejich videa, četl jejich články a jejich doporučení jsem zkoušel v praxi. Na tapetu v mobilu jsem si dal obrázek formy, kterou jsem toužil také mít. Dostatek motivace vnímám jako základ!

Začal spolupracovat s trenérskou školou.

Začal spolupracovat s jedním z nejlepších výživových specialistů v České republice – Ing. Lukášem Vránou, se kterým jsme vytvořili ONLINE kurz Abeceda Správné výživy.

 

“Bojím se Grznárových fanoušků. Je to agresivní skupina lidí”, říká Tomáš Lukáš

YouTuber Tomáš Lukáš vs. Filip Grznár. “Nikomu jsem nic neudělal.”, říká Tomáš. Proč ho lidé nemají rádi? Umí přijmout kritiku? Než napíšeš negativní komentář, přečti si doplnění viz níže. NENECHTE SI UJÍT DALŠÍ ROZHOVORY »»» http://bit.ly/StandaShowOdber «««