Domů / Osobnosti / Ludwig Petr

Ludwig Petr

Petr Ludwig (* 1. dubna 1986 Pardubice) je český konzultant, podnikatel, publicista a spisovatel. Zaměřuje se na téma prokrastinace (chorobné odkládání úkolů), které zpracoval ve své knize „Konec prokrastinace“.

V Brně vede vzdělávací společnost GrowJOB.Petr Ludwig se narodil v Pardubicích. Po absolvování gymnázia v Pardubicích vystudoval Fakultu informačních technologií VUT v Brně. Současně studoval i na Právnické fakultě Masarykovy univerzity, ale studium nedokončil. Při studiu založil společnost LifeWeb s.r.o., která se později přejmenovala na GrowJOB s.r.o. Společnost pomáhá firmám a podnikatelům lépe organizovat čas, zaměřuje se na osobní i firemní růst, pořádá školení a konference. V současné době žije v New Yorku, kde rozjíždí americkou pobočku své firmy pod značkou Procrastination.com.

Petr Ludwig: bojím se, že Prymula udělá lockdown, Bára Basiková je emotivní, ale nedomýšlí důsledky

Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace a propagátor roušek. Nákaza COVID-19 se nevyhla ani mu. Jaké jsou jeho zkušenosti z karantény? Jaké má příznaky? A proč se obává trvalých následků? Popovídali jsme si také o aktuální situaci. Čeká nás druhý lockdown? Proč je Bára Basiková emotivní? A kdy dojde k přeplnění nemocnic?

Kolik je v ČR nakažených koronavirem? Experti odhadují až 8 000, oficiální čísla neodráží realitu

Petr Ludwig natočil skvělé video, které by měli vidět všichni. Noste roušky! Bez diskuze a bez výmluv. Zeptal jsem se, jestli dává smysl nosit roušky, když jdu ven na procházku – ano, dává! V ČR může být podle odkadů až 8 000 nakažených. Nechceme skončit jako Italie…

Kritické myšlení by se mělo učit ve škole. Neumíme rozpoznat manipulaci, říká Petr Ludwig (rozhovor)

Petr Ludwig – autor knížky Konec prokrastinace a kouč… teda… konzultant osobního rozvoje :))) Povídali jsme si o politice, fakenews a kritickém myšlení.

Rozhovor s Petrem Ludwigem Proti Proudu

Petr Ludwig je podnikatel (GrowJOB Institute), speaker a autor bestselleru Konec prokrastinace. Za 4 roky od vydání knihy (2013) se prodalo na 75 000 výtisků a kniha byla přeložena do angličtiny, francouzštiny, němčiny a ruštiny.