Domů / Osobnosti / Klesnil Martin

Klesnil Martin

Martin Klesnil vystudoval střední průmyslovou školu obor Automatizační technologie (2007 – 2011). Poté nastoupil na Vysokou školu ekonomickou v Praze obor Informatika, který po roce změnil na obor Podniková ekonomika a management.. V roce 2013 začal spolu se svým dlouholetým kamarádem Patrikem Fialou točit videa s hlavičkou Nezapomenutelní na svůj YouTube kanál, který si okamžitě získal pozornost tuzemských médií. Mezi nimi byla i internetová televize Stream.cz, která s nimi v roce 2014 uzavřela smlouvu o tvorbě stejnojmenného pořadu. V roce 2016 spustil na internetové televizi Stream.cz pořad Minuta módy, kde figuruje v roli kameramana a režiséra. Kromě tvorby pro internetovou televizi Stream.cz se také věnuje natáčení videí a reklamních spotů pro společnosti Red Bull, Zomato, Slevomat, Hervis a další pod hlavičkou společnosti YT Marketing, kterou v roce 2014 spoluzaložil. Aktuálně tvoří obsah převážně pro internetové televize pod hlavičkou videoprodukční společnosti Forcapture.

Zdroj: csfd.cz

Jak dobře se znají Martin a Patrik? 10 osobních otázek v kamarádském testu (PATREON bonus)

S kluky U Kulatého stolu jsme udělali “kamarádský test”. 10 otázek, které ukáží, jak dobře se navzájem znají 🙂 Jedná se o část záznamu z našeho společného streamu. Celý stream najdete na Patreonu.

U KULATÉHO STOLU: náš vzor je Janek Rubeš, Seznam se změnil, mrzí nás to

Martin Klesnil a Patrik Fiala aka U kulatého stolu zavítali na STANDASHOW. Crossover století? 🙂 Nejvíc pohodová atmosféra! Povídali jsme si o projektu VIZE – sérii dokumentů a investigativních reportáží, na kterou kluci sbírají podporu přes crowdfunding. Probrali jsme Seznam.cz a internetové televize, ale také historii toho, kdy a kde se kluci potkali 🙂