Domů / Osobnosti / Fiala Patrik

Fiala Patrik

Patrik Fiala vystudoval střední průmyslovou školu obor Elektronické počítačové systémy (2006 – 2010). V IT sekci pokračoval na fakultě biomedicínského inženýrství, ČVUT v bakalářském studijním oboru Biomedicínská informatika (2010 – 2013) a své magisterské studium úspěšně zakončil na téže fakultě v oboru Přístroje a metody pro biomedicínu (2013 – 2015). V roce 2013 začal spolu se svým dlouholetým kamarádem Martinem Klesnilem točit videa s hlavičkou Nezapomenutelní na svůj YouTube kanál, který si okamžitě získal pozornost tuzemských médií. Mezi nimi byla i internetová televize Stream.cz, která s nimi v roce 2014 uzavřela smlouvu o tvorbě stejnojmenného pořadu, který se aktuálně může pyšnit již dvěma řadami. Kromě tvorby pro internetovou televizi Stream.cz se také věnuje natáčení videí a reklamních spotů pod společností YT Marketing, kterou v roce 2014 společně se zmiňovaným kolegou založil. Aktuálně tvoří obsah převážně pro internetové televize pod hlavičkou videoprodukční společnosti Forcapture.

Zdroj: csfd.cz

Jak dobře se znají Martin a Patrik? 10 osobních otázek v kamarádském testu (PATREON bonus)

S kluky U Kulatého stolu jsme udělali “kamarádský test”. 10 otázek, které ukáží, jak dobře se navzájem znají 🙂 Jedná se o část záznamu z našeho společného streamu. Celý stream najdete na Patreonu.

U KULATÉHO STOLU: náš vzor je Janek Rubeš, Seznam se změnil, mrzí nás to

Martin Klesnil a Patrik Fiala aka U kulatého stolu zavítali na STANDASHOW. Crossover století? 🙂 Nejvíc pohodová atmosféra! Povídali jsme si o projektu VIZE – sérii dokumentů a investigativních reportáží, na kterou kluci sbírají podporu přes crowdfunding. Probrali jsme Seznam.cz a internetové televize, ale také historii toho, kdy a kde se kluci potkali 🙂