Domů / Osobnosti / Česlík Adam

Česlík Adam

Adam je vystudovaný psycholog, zakladatel systému Performance lifestyle a holistický poradce pro výživu, zdraví a životní styl, který se posledních 14 let věnuje studiu problematiky lidského zdraví, výkonnosti a vědomí.

Za tu dobu s pomocí jeho týmu vydal 30 knih a protokolů, analyzoval a zapracoval desítky tisíc vědeckých studií, uspořádal desítky přednášek, seminářů a aktuálně vede čtvrtý ročník Performance univerzity, kde školí novou generaci holistických poradců pro výživu.

V rámci své osobní praxe se Adam zaměřuje na tzv. “problémové klienty”, kteří mají zdánlivě problémy na všech úrovních (zdraví, mozek, psychika, well-bieng), a nikdo jim tak nedokáže plně pomoci.

Adam Česlík (Performance Training, Rise by Performance) v podcastu Proti Proudu

Adam Česlík je podnikatel, performannce coach a velmi výrazná postava české scény fitness, body buildingu a silového tréninku. Mě na Adamovi zaujalo nejen to, že se často staví a bojuje proti mýtům ve stravě a ve cvičení, které jsou zakořeněné, ale často už byly vědecký vyvráceny. Adamův unikátní přístup je shrnut do jeho projektu Performance Training a blogu Risee by Performance.Na tom mě zase zaujalo jak profesionálně je celá ta jeho online prezentace postavena a navenek to působí jako velmi dobrý byznys.