Domů / Osobnosti / Bartošek Kamil

Bartošek Kamil

Kazma Kazmitch, vlastním jménem Kamil Bartošek (* 26. května 1985 Kroměříž), je internetový producent, influencer a moderátor. Vystudoval obor Finance a daně na soukromé vysoké škole – Evropský polytechnický institut. Později studoval mediální komunikaci na Literární akademii Josefa Škvoreckého, kterou nedostudoval. Od roku 2008 působí jako moderátor pořadu One Man Show, který vysílá internetová televize Seznam.cz. Moderoval také pořad Ranní mejdan na Fajn rádiu. Jako průkopník videí na českém internetu ve své One Man Show zpovídal známé tváře českého showbusinessu. Od roku 2015 pod značkou OMS Production produkuje „velkolepé“ projekty, mnohdy s mezinárodním přesahem.

Zdroj: Wikipedia

KAZMA: Jde o mnohem více, než si lidé myslí…

Kazma Kazmitch a jeho ONE MAN SHOW přišel do mojí STANDASHOW 🙂 A bylo to legendární! Povídali jsme si o tom, kam zakopal auto. Najdete v tomto videu nějaké nápovědy? Mrk, mrk. Povídali jsme si také o tom, co Kazma plánuje do budoucna. Je pro něj sláva pořád důležitá? A kde se vidí za 10 let?

Rozhovor s Kazmou v Proti Proudu

Kamil Bartošek, alias Kazma Kazmitch, je český internetový bavič a moderátor. Díky své One Man Show je jednou z nejznámějších osobností českého internetu. Mezi jeho nejznámější kousky patří nastrčení herce do pořadu Prostřeno, zinscenování dvojníka Jima Carreyho na předávání cen Českého lva 2015 nebo propašování se na MS v hokeji v kostýmu maskota.