Domů / Osobnosti / Bartošek Jan

Bartošek Jan

Jan Bartošek (* 10. listopadu 1971 Jihlava) je český politik, od února 2014 do října 2017 místopředseda Poslanecké sněmovny, od října 2013 poslanec a od října 2017 předseda poslaneckého klubu KDU-ČSL, od roku 2016 zastupitel a od roku 2020 radní Jihočeského kraje, bývalý místostarosta města Dačice, od prosince 2011 místopředseda KDU-ČSL.

Vystudoval Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích, zemědělskou fakultu. V letech 2000 až 2003 absolvoval specializační studium Dramaterapie na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

Od roku 2000 se živil jako terapeut v Terapeutické komunitě Podcestný mlýn u Dačic, kde se věnoval práci s pacienty trpícími závislostí na návykových látkách. Je také externím pedagogem na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě.

Zdrtoj: Wikipedie

Je vysoká rozvodovost. Rodiny si zaslouží větší respekt, říká Jan Bartošek

Jak se KDU-ČSL staví k adopci homosexuálními páry? Jaká je role Jiřího Čunka? Půjde KDU do koalice s ANO? V čem jsou Lidovci “křesťanská” strana? DEJ ODBĚR, ať ti neuteče další stream »»» http://bit.ly/StandaShowOdber