Domů / Osobnosti / Allister Veronika

Allister Veronika

Vystudovala behaviorální a experimentální ekonomii ve Skotsku. Díky tomuto oboru se dostala k neuroekonomii a tím pádem ke zkoumání toho, jak náš mozek a tělo funguje v určitém prostředí. Fascinuje ji člověk, věda, technologie a moudrost starodávných kultur. V rámci biohackingu se primárně specializuje na spánek.

Zdroj: codeoflife.cz

Veronika Allister: Byla jsem závislá na střídání mužů, biohacking mi ukázal, co skutečně chci

Veronika Allister je biohackerka. Studuje, jak hacknout lidské tělo. Jak se cítit lépe, zpomalit stárnutí, zbavit se závislostí… Západní medicína má své limity. Jak získat plnou zodpovědnost za své tělo?

Naplnění lidského potenciálu a biohacking s Veronikou Jelínkovou

Veronika Jelínková (Allister) je autorkou knihy Hoř pomalu a propagátorkou biohackingu. Zkouší na sobě různé experimenty a starodávné techniky s cílem cítít se lépe a být zdravější. Biohacking je kombinace umění a vědy, které studují jak nejlépe naplnit lidský potenciál. Je to směr, který má určité principy a postupy, které nám pomáhají kontrolovat své zdraví, svojí vlastní biologii, a tedy i svojí náladu, výkon a celkově – náš život. Biohacking se mi líbí z toho důvodu, že má spoustu zábavných hraček, nástrojů, se kterými si člověk může hrát, experimentovat, a zároveň se biohacking opírá o vědecké principy, které experimenty dokážou změřit.