Domů / Osobnosti / Adachi Naomi

Adachi Naomi

Naomi Adachi (* 1995) je moderátorka, modelka, herečka. Nyní studuje na Karlově univerzitě obor divadelní věda. V průběhu předešlého studia na konzervatoři si zahrála v několika českých a zahraničních reklamách, spolupracovala s japonskou televizí. Moderovala magazín o volnočasových aktivitách ZetBox na České televizi, poté byla k vidění na Planetě Yó. Nyní provází magazínem o tvořivosti a počítačových hrách Dva3 a gamingovým pořadem GPTV. Naomi se objevila v několika roličkách ve filmu a televizi (např. Fotograf, Na krátko, Na vodě). S oblibou se věnuje modelingu, předvádí třeba na Mercedes Benz Prague Fashion Weeku, fotila pro Freshlabels, Footshop, ONYX Vision a další, včetně několika japonských společností.

Zdroj: mall.tv

Seznamka s Pohlreichem se moc nepovedla, v nové reality show hrají nejlíp číšníci (Jarda vs. Naomi)

Naomi se tentokrát pokusí Jardu přesvědčit, proč je First Dates tak skvělá reality show – a proč se její česká verze se Zdeňkem Pohlreichem (První rande) moc nepovedla.

Bude MATRIX 4 nejlepší film všech dob? Tohle o něm prozradil trailer (Jarda vs. Naomi)

Odšpuntujte šampaňské, protože čtvrtý díl Matrixu už je skoro za rohem! A minimálně jeden člověk se fakt nemůže dočkat – a to náš Jarda, který sám přiznává, že Matrix považuje za naprosto bezchybnou franšízu.
Poslechněte si, co všechno ho v souvislosti s novým Matrixem napadá (a že toho není málo)!

Naomi Adachi: tulící kavárny, automaty na spodní prádlo, přehnaná slušnost (podcast o Japonsku)

Naomi Adachi je Japonka, která žije v Česku. A nebo Češka žijící v Japonsku. Můžete si vybrat. Umí krásně vyprávět o Japonsku. Na každou otázku má nějaký super příběh 🙂 Probrali jsme ty největší divnosti na japonské kultuře. Ale povídali jsme si o moderování nebo modelingu.