Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

Vyplácí se dělat věci jinak – Ondřej Krátký

Právě o tom, jak dělat věci jinak, jsem se bavil s Ondřejem Krátkým v Proti Proudu. Povídali jsme si o tom, proč má smysl zkoušet dělat zaběhlé věci jinak a jak to dělat efektivně. Pokud vás takové téma baví, tak si rozhovor poslechněte, kromě toho tam třeba uslyšíte, proč má výhody některé své návyky automatizovat a vytvářet rutiny.

Celý podcast zkoukněte na Youtube nebo si poslechněte Proti Proudu ve vaší podcastové aplikaci.

Automatický transcript

Minuta: 0
Já jsem myslel, já si myslím, že to hlavní co by asi pro posluchače bylo zajímavý je nějaký moje osobní přesvědčení, že se prostě vyplatí vyplácí dělat věci jinak A pokud člověk zůstává v nějakém definovaný roli, nebo situaci tak jak má dělat jako jak má jakou zpět, když bude dělat všechno jako jako každý jiný a to vedlo i k tomu Canon. Já jsem tam asi ne soutěž vůbec jako nějaká kreativní agentura. Defakto za klienta takového nestandardní a v pravidlech to nebylo tak tak si vezmi to povolili a samé měl to asi to naše mediální agentura. Ty mě pořád abych si má soutěžil nebo letech je doplněna jistý, že to bylo tehdy a to samé v podstatě jako když takhle my bysme nemohli konkurovat na trhu takový jako velkým firmám, které jsou tak jako technologicky Na výši a zároveň mají nezměrně peněz prostě musíme to dělat jinak, aby jsme vedle nich uspěli, že to dělat věci jinak, jak má člověk očekává takový nejlepší výsledky, pokud by to
Minuta: 1
Dokážeš. Třeba se dostat nějak principu nechlub. Kdy se vyplatí ty věci dělat jinak. A kedy stejně protože ono Samozřejmě že jo to dělat věci, jinak je vlastně docela náročný. Jo nemáš teď vyšlapat vyšlapané cestičky. Přesně jak jsi říkal už ti v tom vysvětlovat a oni si to nedokážu jí zařadit do té škatulky. Který už mají v té hlavě vytvořený je nevědí, kam tě hodit. To ti potom pošlu. Takový obrázek. Já si myslím, že to je o tom si jako uvědomovat, který momenty ať už v životě v práci nebo osobně v životě jsou pro člověka natolik zásadní, že že tam tam se jako odliší napíše to, že si potřebuje najít tu svojí jako ideální zaměstnání ve smyslu zaměstnanecký poměr a zaměstnání to co chce dělat. Co baví nebo že že prostě chce přijít. A to jako koníček, jak je myslím si, že jsem se strašně fanoušek automatismu a zvyků a dělání si návyků.
Minuta: 2
Protože aby člověk si mohl Věci jako jinak hodně jinak, tak potřebuje něco dělat jako velmi automaticky, aby se to ne zbláznil, že furt jako furt dělá všechno, jinak je blbost, ale vymýšlet to, kde já se odliší jim to je 7 základ stejně jako na Liftago, my nemůžeme dělat absolutně všechno v rámci toho podnikání jako. Jinak my musíme mít naprosto odlišný by ses model a nějakou naprosto odešel konkurenční výhodu, ale spoustu věcí, ať už to bude hodnocení řidičů v aplikaci nebo prostě elektriky k tak bude mít naprosto stejně bude to koně kopírovat z pokud někdo vymyslí to lepší, protože to nebude to zásadní, kdyby se chci má pršet.

Předchozí video

Lenka Zlámalová: největší hvězda je Ivan Bartoš, Piráti seberou hlasy ostatním stranám

Další video

#205 Hyundai Kona 2019 vs. Tesla Model 3 LR 2019 | Teslacek