Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

Představení podcastu Na vlně podnikání

Mezi českými podcasty se v tyto dny objevuje nový podcast o byznysu a podnikaní. Každý všední den plánuje Dan Tržil zveřejňovat novou 15-20 minutovou epizodu s důrazem na praktické know-how a lekce k podnikání a byznysu. Takový ideální formát na cestu do práce. Dan Tržil je známý “podcaster”, který ve svém populárním podcastu Proti proudu přivítal hvězdy jako Petr Mára, Margareta Křížová, Petr Ludwig nebo Davida Semeráda z STRV.

Nový Danův podcast se jmenuje Na vlně podnikání.

V jedné z prvních epizod můžete slyšet také rozhovor, ve kterém mě Dan Tržil dotazoval na moje zvyky a rutiny a zajímal se o moje podnikatelské úspěchy i faily. Povídali jsme si také o motivaci lidí nebo najímání nováčků do týmu.

Podcast najdete ve všech podcastových appkách – stačí zadat Na vlně podnikání. Doporučuji se přihlásit k odběru přes aplikaci, ať vám žádný díl neuteče.

Automatický transcript

Minuta: 0
Ahoj Tady Dan tržil to co podcastu proti proudu a dneska bych aby se to představit svůj nový potká s názvem Na vlně podnikání a oni podnikání je takový nový formát, jak už název napovídá je to hlavně byznys a podnikání a zvu si tam zajímavý podnikatele úspěšný freelancery a top manažery. Bavíme se opravdu u těch praktických věcech z podnikání ty lidi sdílejí svoje největší lehce nástroje, který používají a spoustu praktických věcí, které můžete prostě použít vy sami do svého byznysu a podnikání. V čem je ten potká zajímavé. Je to kratší formát. Snažím se ty bys vydržet 15 až 20 minut a bude vycházet nový díl každý všední den. Díky tomu si myslím, že to Nepotkal jsi prostě ideální způsob, co si pustit ráno cestu do práce a trošku se vlastně naladit na ten první den získat z toho dva tři praktické tipy. Věci, které můžete hned použít, nechat se inspirovat úspěšnými. Ale pokud vám to podnikání teď nejde, tak se trošku ubezpečit,
Minuta: 1
že každý má nějaké problémy a Nejste v tom sami a takže to na vlně podnikání. Co ještě zajímavé na tom podcastu je, že se můžete ptát na dotazy na webu na vlně podnikání CZ máš tento tlačítko a můžu se zeptat na věc s Já se pak to předám nějakým budoucím hostovi nebo můžete klidně řešit nějaký problém, který máte a mi to společně s těmi Hostel. My se vám pokusíme poradit. Takže všechny informace naleznete na webu na vlně podnikání, cz jako obvykle se přihlašte k odběru ve vaší aplikace podcastu opět. Hledejte Na vlně podnikání v tuhle chvíli už tam máme tři epizody Michaela Hajná Jiřího Petr se a Tomáše reinbergr. A zítra přibude další a každý den bude přibývat nové díly. Takže já doufám, že se vám to bude líbit a brzo se uslyšíme.

Předchozí video

Nové logo ONE MAN SHOW? „Kazma chtěl, aby si na něj lidi dali pozor“

Další video

Přítelkyně hodnotí Google Asistenta. Objedná vás sám ke kadeřnici a další novinky