Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

Petr Bartoš – jak se ze studenta medicíny stal CTO Slevomatu?

Petr Bartoš se před ukončením lékařské fakulty rozhodl naplno podnikat v technologiích a společně s Tomášem Čuprem založili e-commerce projekty Slevomat, DámeJídlo a Rohlík, v obou následně působil na pozici CTO. Jeho specializací jsou obory PharmaTech a eHealth a je spoluautorem technologického řešení Chytré karantény.

Automatický transcript

Minuta: 0
Pořád s tím trošku dostávám vlastnictví podnikatelský cestě. Jo, protože ty si říkáš, ty jsi studoval medicínu, ale vlastně nějakou dobu trvalo, než se tvoje bys něco v choutky a a zdravotnictví spojilo v pokoji. Přemýšlel jsem ti vlastně nikdy. Měl jsi tu kariérní volbu jako pokračovat medicíně nebo podnikat, to jsem určitě měl, vybral jsem si. Takže jsem nedokončil medicínu a naplno jsem se začal věnovat podnikání se z vlastně jako naplno věnoval podnikání, celou dobu medicínu jsem někde ve třeťáku odsunul na druhou kolej, což prostě zpětně pro mě jako rozhodně toho nelituji na druhou stranu. Je to takové to už jenom dvě státnice a měl bych ty tu tituly status status má naše Corrado, takže samozřejmě tohle to je taková malinkatá bolístka šrámy na duši, ale jinak Jo,
Minuta: 1
ta cesta byla taková, že jsem prostě jako ve třeťáku opakovali na zkoušku, tím jsem měl hodně času. Přišel to máš tu, protože chce zakládat nějaký supr čupr nový projekt a jestli do toho nechci jít s ním. Já jsem řekl, že rozhodně do toho s ním chci a takhle. Vlastně vznikl Slevomat tím, že jsem Tomášovi dělá vlastně prvního programátora pozdě jako své cofounder, asi tu Slevomatu na seně. Dáme jídlo na seně rohlíku.

Předchozí video

Jan Hamáček: Babiš měl připravenou vládu s SPD, Okamura mohl být ministrem vnitra

Další video

#181 Tesla Model Y TOP 10 od Sandy Munro  | Teslacek