Domů / Kanály / Dan Tržil, Proti Proudu

Dan Tržil, Proti Proudu

Staň se PATRONEM!

Český podcast pro ty, kteří věří, že jediným limitem jejich života jsou oni sami. Inspirativní rozhovory s lidmi, kteří jdou proti proudu a boří stereotypy. Inspirujte se životní cestou výjimečných Čechů.

Nová videa

Prodal jsem svůj podcast! Lekce z budování podcastu Na vlně podnikání

Podcast Na vlně podnikání obsahuje více než 130 rozhovorů o podnikání, práci a firmách. Zaměřoval se na praktické know-how a inspiraci, kterou mohl posluchač jednoduše přenést do svého pracovního života. Podcast prošel spoustou změn a v dubnu 2021 se jeho vlastnictví přesunulo na týdeník Ekonom. Proč si myslím, že to podcastu pomůže být lepší než kdy předtím? A co jsem se za 3 roky tvorby tohoto podcastu naučil? Zjistíte ve videu.

Petr Pouchlý: O hrách v životě i podnikání. Jak vyhrát a neposrat se z toho?

Petr Pouchlý – alias Jezevec – byl u zrodu svobodné firmy Court of Moravia. Věnuje se gamifikaci, aplikaci herního designu a podnikatelskému poradenství.

Václav Staněk: Návyky a rutiny pro budování 5 firem ve 23 letech

Do další epizody podcastu Proti Proudu přijal pozvání Václav Staněk, podnikatel a zakladatel firmy Vasky. S Vaškem mluvíme hlavně o podnikání, vizi, silných stránkách a praxi, která vám pomůže nesejít z cesty za svou vizí.

Jana Jelič: Principy vaření jsou důležitější než recepty

Posledních několik dílů bylo hodně byznysových. Tentokrát to bude jiné. Tentokrát to bude s ženou. Do Proti Proudu přijala pozvání Jana Jelič (za svobodna Bilíková), kreativní šéfkuchařka sítě restaurací Ambiente. Tenhle rozhovor je o vaření,  cestování, ale i Janině cestě z práv do profesionálních kuchyní. Tak dobrou chuť :))

Milan Formánek: Osobní značka je přeceňovaná. Sociální sítě nás okrádají o objevování

Milan Formánek je marketér, který většinu kariéry strávil ve společnosti Red Bull a také jeden z těch lidí, které nejde zařadit do škatulky. V rozhovoru probereme témata osobní značky, etiky v marketingu nebo kreativity. Dotkneme se ovšem i témat jako zahrádkaření, biohacking, prepping, posedlost výkonem a spoustu dalšího. Milan momentálně působí jako CEO Zaraguza a školí v rámci Elai, Impact Hubu a Hospodářské komory.

Petr Pavel: Armáda není o bezduché disciplíně | PROTI PROUDU

Petr Pavel je bývalý náčelník generálního štábu Armády České republiky a bývalý předseda vojenského výboru NATO.

Ondřej Novotný: V každém z nás je bojovník | PROTI PROUDU

Ondřej Novotný je spoluzakladatel organizace Oktagon MMA, jejíž je promotérem. Ve světě bojových umění se pohybuje přes 20 let a znát ho můžete také jako moderátora, nejen show Robinsonova ostrova, ale hlavně různých sportovních přenosů.

Petr Pacher – Jak zvládat krizové situace

Petr Pacher je psycholog, který se věnuje výkonu a managementu. Petr je také CEO Essential College. V rozhovoru si povídáme o psychologických aspektech managementu v současné situaci.

Jaký mikrofon zvolit na podcasty? Jediné hodnocení, které potřebujete vidět

Začínáte s podcastama? Tak pravděpodobně řešíte tu nejdůležitější věc – zvuk! V tomto videu vám ukážu jaké mikrofony jsem za celou podcastovou praxi používal + zvukové testy všech zmíněných mikrofonů!