Domů / Kanály

Kanály

Projekt je v pilotním provozu. Všechny kanály jsou zařazeny se svolením jejich autorů Práce na dalším obsahu jsou v plném proudu. Děkujeme za pochopění a přejeme příjemnou zábavu!

Může se na internetu uživit kvalitní videoobsah, zaměřený primárně na dospělé publikum? Nezávisle, bez podpory velkých mediálních domů, hromady spoluprací a reklam? Dobrý den dámy a pánové, jmenuji se Stanislav Hruška. Už dva roky na YouTube natáčím podcasty o politice, technologiích a společenských kauzách. Nejsem influencer ani YouTuber. Jsem moderátor a podcaster.

ŽIVÉ STREAMY na YOUTUBE každé pondělí a středu od 20:00.

Neurazitelny.cz – svět je rozbitej, ale možná to půjde opravit… Kanál pro všechny, kdo nechtějí být statusquottery 🙂 Milí přátelé, vítejte na YouTube kanálu projektu Neurazitelny.cz! Věřím, že se Vám tu bude líbit a že zde najdete vše proto, abyste se sami mohli co nejrychleji stát neurazitelnými! 🙂

Český podcast pro ty, kteří věří, že jediným limitem jejich života jsou oni sami. Inspirativní rozhovory s lidmi, kteří jdou proti proudu a boří stereotypy. Inspirujte se životní cestou výjimečných Čechů.

Na webu teslacek.tv najdete videa o Tesle, elektromobilitě i umělé inteligenci. K dispozici je také přehled prémiového obsahu, který je dostupný celé komunitě. Chcete se stát členem komunity? Informace jak na to naleznete v článku podpora tvorby.

Registrace do asociací:
Tesla Owners Club
Asociace Elektromobility